loader

Melekler pişti oldu!: Doutzen Kroes, Irina Shayk'a karşı!

Favoriye Ekle
Melekler pişti oldu!: Doutzen Kroes, Irina Shayk'a karşı!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen iki farklı davette aynı elbiseyi giyen Doutzen Kroes ve Irina Shayk pişti oldular! 2015 Sonbahar koleksiyonun en sevilen parçalarından biri olan pudra tonlarındaki, gelinliğe benzer elbise görenleri kendine hayran bıraktırıyor. Özellikle bunu dünyaca ünlü modeller giydiğinde, tadından yenmiyor. Şimdi oylama zamanı! Nude tonlarındaki, uzun, staplez elbise hangi modele daha çok yakışıyor?

Doutzen Kroes

L'Oréal Paris güzellik elçilerden Doutzen Kroes, beyaz teniyle elbisesini kusursuz taşıyor. Doğal dalga ile şekillendirdiği saçını sade bir makyajla tamamlamayı tercih eden ünlü model, dudaklarını nudel tonlardaki ruju ile renklendirmiş. Sarışın model, Paris Moda Haftası'nda tenine çok yakışan bu şifon elbisesi içinde adeta masal kahramanı gibi gözüküyor. Modayı yakından takip eden Doutzen, saçına taktığı çiçekli aksesuar ile yaz gelinlerine ilham olacak gibi duruyor.

Irina Shayk

Irina Shayk, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette Doutzen'in giydiği göz kamaştırıcı elbisesi ile karşımıza çıktı. Esmer teninde adeta pırlanta gibi ışıldayan uzun elbise, bütün davetlileri büyüledi. Nude dudakları, kalın kaşları ve büyük gözleri ile dikkatleri çeken ünlü model, geceye damgasını vurdu. Gözlerinde sade makyajı tercih eden Irina, yanakları için tercihini bronz allıktan yana kullandı. Gerçek bir peri gibi geceye süzülen Irina Shayk'ın görüntüsü uzun süre akıllardan silinmeyecek.

Sıra sende

Şimdi oylama zamanı! Pudra rengi elbise, sarışın güzel Doutzen Kroes'te mi daha güzel duruyor, yoksa esmer bomba Irina'da mı?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön