loader

Melisa Şenolsun'un en beğendiğimiz makyajları

Favoriye Ekle

Oyunculuğunu zaten çok beğeniyorduk, Makyaj Şehirde kanalı sayesinde enerjisine de hayran kaldık... Melisa Şenolsun'dan bahsediyoruz! Maybelline New York'un güzeller güzeli yüzü Melisa, birbirinden havalı makyajlarıyla, makyaj tutkunlarının da uzun zamandır radarında!

Melisa'nın en beğendiğimiz makyajlarını, sana da ilham olması için bir araya getirdik. Bakalım sen en çok hangi makyajını beğeneceksin?

Çarpıcı

Romantik bir akşam yemeği öncesi, O'nu etkilemek için Melisa'nın bu çekici makyajına güvenebilirsin. Yoğun ve koyu bir göz makyajını, bordo ve cezbedici bir dudak makyajıyla tamamla. Maybelline New York Color Sensational 975 Divine Wine bu iş için biçilmiş kaftan!

Makyajının nefes kesecek kadar güzel olması için kusursuz bir ten makyajıyla işe başlaman gerektiğini de unutma. Bunun için de Maybelline New York Affinitone fondötenden yardım alabilirsin! 

Son moda

Hem modaya uygun, hem de havalı bir makyaj arıyorsan, Melisa’nın bu metalik göz makyajına bir şans ver! Gümüş tonlarındaki ışıltılı göz farınla göz kapaklarını renklendir. Çarpıcı bir etki için dudaklarında ise koyu bir bordo tonu tercih et! 

Partiye hazır

Maybelline New York'un, moda haftası için New York'da verdiği partide Melisa nasıl da göz alıcı görünüyor! Havalı bir parti makyajı için Melisa’nın altın ışıltılara sahip aydınlık makyajını denemek istemez miydin?

Aydınlık ve ıslak bitişli bir ten makyajı için fondötenini uyguladıktan sonra, likit bir aydınlatıcı yardımıyla yüzünün yüksekte kalan (alın, kaş ve burun kemiği, çene, elmacık kemikleri...) noktalarını aydınlat. Makyajının bu aşamasında, Maybelline New York Master Strobing Liquid aydınlatıcıdan yardım alabilirsin.

Altın tonlarındaki farını, göz kapaklarına uyguladıktan sonra göz kalemi ile göz çerçeveni belirginleştirmeyi unutma. Melisa'nın altın ışıltısından ilham almak için Maybelline New York 24K Nudes far paletindeki birbirinden şahane renklere göz atmanı öneririz! 

Doğal ve kusursuz

Günlük hayata uygun, sade ve romantik bir makyaj için Melisa’nın doğal ve kusursuz makyajını dene. Bu makyaj stilinde söz sahibi kıvrılan, yoğun siyah kirpikler! Maybelline New York Lash Sensational Intense Black Maskara yardımıyla sen de bu hacimli ve uzun kirpiklere kavuşabilirsin.

Nude bir rujla makyajını tamamlamayı ise unutma! Maybelline New York Creamy Mattes serisinden 932 Clay Crush rengini kullanabilirsin. 

Sen Melisa'nın en çok hangi makyajını beğendin? Biz karar vermekte bir hayli zorlanıyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön