loader

Meltem Uçal'la #makyajselfiem: Makeup Genius'ı keşfet!

Favoriye Ekle
Meltem Uçal'la #makyajselfiem: Makeup Genius'ı keşfet!

Meltem Uçal, L'Oréal Paris'in makyaj uygulaması Makeup Genius'ı keşfetti ve ortaya bu renkli #makyajselfiem videosu çıktı. Gelin Meltem Uçal'ın deneyimine birlikte ortak olalım.

Makeup Genius uygulamasını keşfet

Videoyu izlerken kafanda aynı sorunun belirdiğine eminiz. Makeup Genius uygulaması ne işe yarar? Kısaca,Makeup Genius uygulaması ile L'Oréal Paris makyaj ürünlerini, L'Oréal Paris profesyonel makyaj tasarımcıları tarafından hazırlanan makyaj stillerini ve sevdiğin ünlülerin kırmızı halı makyajlarını anında yüzünde görebilir, kendine yakışanı saniyeler içinde bulabilirsin. Dahası, Makeup Genius, her hareketini bir ayna gibi takip eder ve gerçek zamanlı olarak makyajının nasıl göründüğünü sana gösterir. Daha ne olsun!

Meltem Uçal denedi!

Bu yenilikçi uygulamayı keşfeden Meltem Uçal önce Barbara Palvin'in L'Oréal Paris Blackbuster ile yapılan koyu göz makyajını üzerinde denedi. Ardından, bronz tonlardaki farının kırmızı bir rujla ne kadar yakışacağını Makeup Genius ile keşfetti. Makyaj stilini önce uygulamada test ettikten sonra Meltem makyajını gerçeğe taşıdı.

Eğer sen de Makeup Genius uygulamasını denemek istersen, iPhone'una ve iPad'ine App Store üzerinden veya Android telefonuna Google Play üzerinden indirebilirsin. Yapman gereken tek şey linklere tıklamak!

Eğer Android kullanıcısıysan...

http://app.appsflyer.com/com.imagemetrics.lorealparisandroidaf_prt=LorealTurkey&pid=Makyajcom&c=makyajcom_makeup_genius_link

Eğer iOS kullanıcısıysan...

http://app.appsflyer.com/id871897775af_prt=LorealTurkey&pid=makyajcom&c=makyajcom_makeup_genius_link

Videoda kullanılan ürünler:

- L'Oréal Paris Riche Quad E3 Göz Farı

- L'Oréal Paris Color Riche Collection Exclusive Doutzen's Pure Red

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön