loader

Metalik Trendi: Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil’i Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Metalik trendinin en yeni üyelerinden Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil likit rujlar bugün merceğimiz altında!

Dudaklarda ve gözlerde metalik etkinin son zamanlarda ne kadar moda olduğunu sanırız ki tekrarlamamıza gerek yok. Bizi bir anda 90’lar ve uzay çağı arasında bırakan bu trendi gece makyajlarımızın yanı sıra, günlük makyajlarımıza uyarlamayı çok seviyoruz. Günlük makyajlarımızda daha toprak tonlu metalik rujları tercih etsek de, gece ve parti makyajlarına sıra dışı ve dikkat çekici renkler de inanılmaz yakışıyor.

Metalik etkide bugünkü konuğumuz, Maybelline New York’un yeni çıkardığı Color Sensational Metallic Foil likit rujlar. Yapıları, renkleri ve görünümleri bizi ilk görüşte çarpan bu rujları hep birlikte daha yakından inceliyoruz.

Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil Likit Rujlar

Metalik Trendi: Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil’i Deniyoruz!_1

Sezonun hit trendi metalik, ama biz dudaklarda hem metalik hem de mat görüntüyü daha çok seviyoruz. Maybelline’in yeni metalik ruj serisi Metallic Foil ise tam olarak beklentimizi karşılıyor. Dudaklara anına metalik ve mat bir görünüm veren bu likit rujları çok sevdik.

Serideki 5 renk de ayrı güzel, ayrı baş döndürücü. Günlük ve gece makyajlarına uyacak 4 harika rengin yanı sıra, bir de yeşil yansımalı siyah renk ile parti ve gece makyajlarının odak noktası olmamak elde değil.

Metalik Trendi: Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil’i Deniyoruz!_2

Griye kaçan nude tonlardan 85 Zen, serinin en açık tonu. Günlük makyajlarda tercih edilebilecek bir renk ama eğer dikkat çekici bir gece makyajı için de parlak renkli göz makyajları ile tercih edilebilir. Pembe metalik renkli 95 Luna, çoğu makyajla yakışacak ve romantik hava katacak cinsten bir renk. Kullanımı ve kombinlemesi kolay olan bu renk, metalik trendi denemek isteyen herkesin tercih edebileceği bir renk.

Koyu tonlara yaklaşırken, bordoya çalan 105 Scorpion ise göz alıcı bir renk. İster gündüz, ister gece çarpıcı bir dudak görünümü elde etmek için ideal. Fakat eğer bakıra çalan, altın yansımalı bir renk arıyorsan tercihin 110 Calypso olmalı. Özellikle toprak tonları ile yapılan göz makyajları ile harika bir uyum sağlıyor. Son olarak da serinin en iddialı rengi, yeşil yansımalı bir siyah olan 130 Labyrinth’ten bahsetmezsek olmaz. Parti ve gece makyajlarının en göz alıcı ve çarpıcı metalik rengi ile, gittiğin yerde dikkat çekmemen imkansız!

Metallic Foil’in Yapısı

Metalik Trendi: Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil’i Deniyoruz!_3

Su bazlı olduğu için ultra ince, mat bir tabaka halinde dudağa yayılan Metallic Foil, aynı zamanda çok hızlı bir şekilde kuruyor ve sabitleniyor.

İnce yapısına rağmen yoğun pigmentleri ile dudağı kolay bir şekilde renklendiriyor ve göz alıcı metalik bir ışıltı veriyor. Bu sayede de devamlı yenilemek ve dağıldı mı diye kontrol etmeye gerek kalmıyor.

Metalik Trendi: Maybelline New York Color Sensational Metallic Foil’i Deniyoruz!_4

Metallic Foil'i biz en az Color Sensational Matte Metallics kadar çok sevdik! Eğer sen de metalik trendine ayak uydurmak istiyorsan, hafif yapılı ama yoğun renkli Maybelline New York Metallic Foil likit rujları mutlaka denemelisin! Şimdilik sadece internet üzerinden ulaşabileceğin Metallic Foil’in özellikle 95 Luna rengini şiddetle tavsiye ediyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler