loader

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Vişne Tonlarında Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Favoriye Ekle

Yaz meyvelerinden ilham almaya devam ediyoruz: Bugünkü göz makyajımızda vişne tonları ile çekici bir görünüm elde ettik. Nasıl yaptığımızı merak ediyor musun?

Yazın en sevdiğimiz taraflarından biri de canlı ve iç ısıtan renkleri. Meyvelerden ilham alıp duyulara hitap eden makyaj stilleri de son derece trend olduğuna göre, L’Oréal Paris’in yeni Cherry My Cheri far paletindeki vişne tonlarıyla bir göz makyajı yapmanın tam zamanı!  4 kolay adımda tamamladığımız bu makyajın ne kadar pratik olduğunu görünce hemen denemek isteyeceksin!

Vişne tonlarında göz makyajı

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Vişne Tonlarında Göz Makyajı Nasıl Yapılır?_1

Vişne tonları hem yaza hem de yaz gecelerine çok yakışan renklerden. Eğer hep koyu tonları gece makyajında kullanmaktan sıkıldıysan, bu yaz vişne tonlarını mutlaka denemelisin. L’Oréal Paris’in mis gibi şeftali kokan Cherry My Cheri paletindeki vişne ve bordo tonlarıyla yaptığımız bu göz makyajı, özellikle düğün davetlerinde çok işine yarayacak.

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Vişne Tonlarında Göz Makyajı Nasıl Yapılır?_2

L’Oréal Paris Cherry My Cheri paletindeki vişne tonunu göz kapaklarımıza uygulayarak başlıyoruz. Metalik bir renk olduğu için güzel bir yansıma veren bu far gerçekten bir harika.

2. Katlanma bölgesinde sıcak bir geçiş elde etmek için, yumuşak uçlu bir far fırçasıyla hemen yanındaki metalik mercan rengini uygulayıp dağıtıyoruz.

3. Gözlere biraz daha derinlik eklemek ve geceye yakışır bir hale getirmek için de mor ışıltılı farı dış köşelere uygulayıp yukarı doğru hafifçe dağıtıyoruz.

4. Dumanlı göz makyajımızı tamamlamak için, gözlerimizin dış köşesinde kullandığımız moru alt kirpiklerimize de uygulayarak göz makyajımızı tamamlıyoruz. İşte bu kadar kolay!

Hacimli ve belirgin kirpikler

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Vişne Tonlarında Göz Makyajı Nasıl Yapılır?_3

Vişne tonlarının hakim olduğu yoğun göz makyajını hacimli ve belirgin bir kirpik görünümüyle tamamlamak gerek. Bunun için de tek ihtiyacımız L’Oréal Paris Paradise maskaradan başkası değil! Kirpiklere kökten uca verdiği yoğun hacim, bu makyajı etkili bir şekilde tamamlıyor!

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Vişne Tonlarında Göz Makyajı Nasıl Yapılır?_4

Editörün Önerisi: Vişne tonlarındaki bu göz makyajını tamamlamak için birkaç öneride de bulunalım: Dudaklarda pembe alt tonlu rujlara yer verebilirsin. L’Oréal Paris’in Color Riche Matte Addiction rujlarından 640 Erotique rengini mutlaka denemelisin. Allık olarak da pembe alt tonları makyajına çok yakışacak. L’Oréal Paris Infaillible Blush Paint allık paletlerinin Pink rengindeki allıkları karıştırarak uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/