loader

Meyveli tırnaklar yarışıyor: Çilekli tırnaklar VS. Karpuz görünümlü tırnaklar

Favoriye Ekle
Meyveli tırnaklar yarışıyor: Çilekli tırnaklar VS. Karpuz görünümlü tırnaklar

Yaz geldi, en sevdiğimiz meyveler görücüye çıktı. Bu sezonda meyve baskılı t-shirtler, pantolonlar hatta tırnaklar her yerde! Sen de en sevdiğin meyveyi tırnağına çizebilirsin. Biz en sevdiğimiz iki meyveyi seçtik ve tırnaklarımıza uygulamaya başladık bile! Çilek ve karpuz görünümlü tırnaklar ile bu yaz şimdiden çok eğlenceli başladı. Senin tercihin hangisi? Tarafını seç ve bu keyifli nail art uygulamasına başla.

Çilekli tırnaklar

Çileği sevmeyen yoktur herhalde, değil mi? Bize yaz mevsimini anımsatan, şekerli kokusu ile mutluluk veren çileği her yerde görmek istiyoruz. Tırnaklarında kolaylıkla yapabileceğin bu uygulama arkadaşların arasında çok dikkat çekecek, bizden söylemesi! Öncelikle tırnağına kırmızı ojeni iki kat uygula. Daha sonra beyaz oje ile minik minik noktalar kondur. Tırnak sanatını yeşil yapraklar ile süsleyerek bitirebilirsin. Bu görünümün uzun süre kalıcı olması için top coat ojeni uygulamayı unutmamalısın.

Kapruz görünümlü tırnaklar

Karpuzu uzaktan dahi görsek içimiz serinliyor, kendimizi deniz kenarında hissetmeye başlıyoruz! Henüz yaz mevsimi o kadar gelmese dahi karpuz görünümlü tırnaklar yapıp yaz mevsiminin enerjisini hissetmeyi çoktan hak ettik. Bu görünüm için tırnağına öncelikle baz katını uygula. Daha sonra tırnağının sağ köşesine geniş bir üçgen şeklinde koyu pembe ojeni uygula. Pembe ojenin altına ince bir çizgi şeklinde beyaz ve yeşil ojelerini uygula. Sıra geldi karpuzun çekirdeklerine... Son olarak siyah ojen ile birkaç siyah nokta yapıp karpuz görünümlü tırnaklarına kavuşabilirsin.

Senin tercihin

Bizim favorimiz olan iki meyve arasında kararsız kaldık! Senin tercihin hangisi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön