loader

Milano Moda Haftası'ndan: 2015 makyaj trendleri

Favoriye Ekle
Milano Moda Haftası'ndan: 2015 makyaj trendleri

Milano Fashion Week 2015 trendlere ev sahipliği yaparken, Makyaj.com olarak kulislerdeki yerimizi aldık. İki güzellik trendi ise radarlarımızdan kaçmadı...

Mono renk gözler

Cumartesi geceleri için en iddialı silahımız, buğulu bakışlar. Kulislerde tek tonlu dumanlı gözlerin nude makyajla harika uyumuna tanık olduk. Aynı stili evde denemek için, bronz farını göz kapaklarına uygula ve kaş kemiğine kadar dağıt. Ardından farı göz altlarına dağıt. Ufak bir aydınlatıcı dokunuşu ile gözlerinin iç kısımlarını aydınlat. Kaşlarını belirginleştirerek göz makyajını tamamla.

Uzun kirpikler

Uzun kirpik görünümü, Milano'da kulislerin en göz alıcı makyaj stillerinden biri oldu. Bu stilde kirpikler ön planda olacağından, geri kalan tüm makyajını olabildiğince sade tutmalısın. Kusursuz bir ten, kalın kaşlar, doğal dudaklar... Göz kapaklarına far uygulama ya da şampanya tonlarında bir far uygula. Aynı stili evde yakalamak için, Miss Manga gibi hacim ve uzunluk veren bir maskaradan yardım al. Maskaranı alt ve üst kirpiğine iki kat uygula ve göz alıcı kirpiklerinin keyfini çıkar.

Senin tercihin hangi göz makyajı? Oylarını bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön