loader

Miracle Cushion: 10 saniyede mükemmel ten makyajı

Favoriye Ekle
İlk bakışta, pudra zannedilebilir. Belki de yeni bir kompakt fondöten, kimbilir?

İçerisinde bir ayna ve bir aplikatör. Ve şaşırtıcı bir iç kapak ve açınca... bir yastık esnekliğinde sünger... Bu bir cushion! Meraktan hemen parmak ucu ile dokunma isteği doğuyor. Çok yumuşak bir his, esneyen ve taze serinlik hissi veren!
Hiç beklenmedik bir anda gelen taze bir serinlik. Her uygulamada bu likit sünger, su kadar hafif dokusunu açığa çıkarıyor. Miracle Cushion ile bu ilk tanışma unutulmaz bir deneyim halini alıyor.

Lancôme'un çok şaşırtıcı bir formül ile bezenmiş ilk likit sünger fondöteni Miracle Cushion, taze ve sağlıklı ten yaratan bir ten makyaj kategorisi. Kolay bir uygulama ile, yapılandırılabilir bir dokunun tazeleyen ve aydınlatan gücünü açığa çıkartıyor.

Bir likit fondöten kadar taze ve hafif, kompakt fondöten kadar kullanımı kolay ve pratik, BB krem kadar pürüzsüzleştirici ve eşit ton sağlayıcı. Tek bir hareket ile! Miracle Cushion benzersiz serinlik hissini verirken, tene tazelik verir, rengini eşitler ve aynı anda UV ışınlarına karşı korur. Cilt güzelleşir, nemlenir, natürel ışıltısını bulur. Kıyaslanamayacak uygulama kolaylığında, birkaç saniyede tazelenen ten ile mükemmelden de öte elde edilen makyaj hissi... Ne zaman ve nerede uygularsan uygula...

Dün hayal edilemeyen, artık vazgeçilmezimiz olacak...

Çabasız mükemmellik

Miracle Cushion hem makyaj sonucu hem de cilt bakım özelliği ile yeni bir ten kategorisi olarak kendine yepyeni bir yer edindi. Uygulama ile birlikte, cilt tonu eşitlenir, cilt nem ve tazeliğe kavuşuyor, cildi bakım ürünü kullanmış gibi nemlendiriyor.

İkinci etapta ise, birkaç dakika içerisinde ten ışıltı ve aydınlık kazanıyor. Fark edilmesi zor ama gözle görünür doğal kapatıcılık sağlanıyor. Taze ışıltısı ile, ten yeniden canlanıyor. Cilt dokusu düzeliyor, gözeneklerin ve kusurların görünümü azalıyor. Pürüzsüz ve neme doymuş cilde tüm gün süren yeni bir soluk getiriyor. Üstelik taşınabilir yapısı ise zahmetsizce mükemmel ten görünümüne kavuşmamıza yardımcı oluyor.

Böylece, Miracle Cushion sadece cildi tazelemek ve tonunu eşitlemek ile kalmıyor, birçok şaşırtıcı derecede güzelleştirici özelliğe sahip.

Işığın gücü : Formülü leke giderici etkileri ile bilinen çam iğnesi özü ile zenginleştirilmiş. Cilt dokusu transparan bir mükemmellikle aydınlık ve ışıltılı görünüyor.

Nemlendirici ikili : Yumuşatma etkisiyle ester yağı ve gliserinin birlikteliği cildin su kapasitesini artırarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir yapı sağlıyor.

• Gözle görünür daha pürüzsüz bir cilt : Polimerin dokusu pigmentlerin kapatıcılığıyla birleşerek ciltte pürüzsüzleştirici bir etki yaratıyor. Gözenekler ve yüzeydeki kusurların gözle görünürlüğü azalıyor ve cilt tonu daha eşit görünüyor.

• Gözle görünür daha genç bir cilt : Kırışıklık karşıtı özelliğiyle bilinen adenosin ile zenginleştirilen formül ile cilt daha düzgün, dinlenmiş ve aydınlık görünüyor.

• Güneş koruması : Cilt dokusu UVA ve UVB'den korunuyor, yaşlılık lekelerinin ve güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.

Tüm cilt tiplerine uygun

Uçucu yağlar ve az renk pigment oranı: Dokusunun inceliği sayesinde, Miracle Cushion her cilt tonuna, kadınların hayatlarına ve isteklerine adapte oluyor. Miracle Cushion renk gamı 4 aydınlık ve en açık cilt tonundan en koyusuna bütünleşen tondan oluşuyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön