üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Moda haftalarının en şıkı: Gigi Hadid

Favoriye Ekle
Moda haftalarının en şıkı: Gigi Hadid

Eylül ayı dolu dolu moda haftaları ile geçti! Hal böyle olunca, modeller defilelerden defilelere koştular. Çalışmadıkları defileleri ön sıralardan izleyen ünlü modeller, sokak stilleri ile de göz kamaştırdı. 2016 İlkbahar-yaz sezonunun trendlerini tanıtan defileler, sonrasında gerçekleşen partiler derken, birçok ünlünün stilini yakından görme şansı bulduk. Bu modeller arasında bir isim var ki hem stili, hem güzelliği, hem de makyaj tarzıyla bizi kendine aşık etti. Kim mi?

Gigi Hadid

Maybelline New York'un yüzü Gigi Hadid , son yılların kuşkusuz en popüller modellerinden. Bembeyaz teni, uzun boyu ve kusursuz fiziğiyle modacıların peşinden koştuğu ünlü model, eylül ayında en çok çalışan modellerden biriydi. Defilelerin arasında gördüğümüz kadarıyla, sokak stili ile de oldukça başarılı olan Gigi Hadid, genellikle rahat ve salaş giyim tarzını tercih ediyor. Makyaj tarzında ise sadeliği tercih eden Gigi, strobing akımının öncülerinden

Sokak stili

Sokak stili demek, rahatlık ve istediğini özgürce giymek demek! Bunun tanımına en uygun ünlü ise kuşkusuz Gigi Hadid. Dolabındaki kıyafetleri korkmadan kombinleyen Gigi, özellikle beyaz ve krem tonlarını çok seviyor. Makyaj yapmadığı günlerde büyük çerçeveli güneş gözlüklerindne yardım alan ünlü model, makyajsız poz vermekten çekinmiyor. Saçlarında ise sarı rengi tercih eden Gigi, atkuyruğundan vazgeçmiyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön