Moda İstanbul'da: Fashion Week İstanbul başlıyor!

Moda İstanbul'da: Fashion Week İstanbul başlıyor!

Güzün gelmesi ile birlikte moda, bir kentten diğerine seyahat etmeye başladı. Londra, Madrid, Paris derken İstanbullular da moda dolu bir hafta için nefeslerini tuttu. Defilelerin başlamasına dakikalar kala biz de hazırola geçtik, ilkbahar yaz 2015 güzellik trendlerinden haberdar olmak için radarımızı defilelerin gerçekleştiği Antrepo 3'e çevirdik.

Altı ay önce uğurladığımız moda haftası, İstanbul'a hızlı bir dönüş yaptı: Hatice Gökçe defilesi ile açılışı yapacak olan trend dolu haftanın bugünki programı; Meltem Özbek, Deniz Berdan, Aslı Güler, Ece Gözen ve Niyazi Erdoğan defileleri ile devam edecek. Bu akşamı ise offsite yapılacak Raisa & Vanessa Sason defilesi ile kapatacak.

Bizi en çok heyecanlandıran ise Raissa & Vanessa defilesi. Maybelline Türkiye'nin yeni yüzü Merve Boluğur bu defileye Maybelline ürünleri ile yapacağı makyajla katılacak. Siyah elbisesini alıştığımız gibi kırmızı ruju ile kombinleyecek Merve, ruj olarak ise ya Maybelline Pleasure Me Red yada Fatal Red seçeneklerinden birini seçecek, kararı ise Maybelline New York Türkiye'nin sosyal medya takipçilerine bıraktılar.

İstanbul Moda Haftası'ndan en güncel haberler, en son güzellik trendleri ve en güzel 'front row' makyajları için bizi takip etmeye devam et!