loader

Moda: Okula dönüş için sahip olman gereken 5 parça

Favoriye Ekle
Moda: Okula dönüş için sahip olman gereken 5 parça

Eylül sonlarına doğru hafif hafif sıcaklıklar da düşmeye başlayacak, yani gardırobumuzu yenileme vakti çok yakınımızda. Ancak Eylül ayı sadece gardırobumuzu sonbahar için hazırlamanın habercisi değil aynı zamanda yeni okul dönemine de gardırobumuzu hazırlamamız gerektiğinin bir habercisi. Okul dönüş alışverişin kullanışlı olduğu kadar, biraz da trendy parçalar olmalı!

Bakalım bu sezon hangi parçalar trendy olacakmış?

1.Cool bir sırt çantası

null

Hiçbir öğrencinin gardırobu şık ve cool bir sırt çantası olmadan tamamlanmış sayılmaz! Bu sezon sırt çantaları genelde deri ve çeşitli zımbalarla süslü. Sen de her zaman kullandığın sırt çantanı deri, zincir askılı şık bir çanta modeliyle değiştirebilirsin. Eğer okula giderken sadece bir defter ve kalem götürmeyi tercih ediyorsan mini boydaki sırt çantalarını da tercih edebilirsin.

Bu sırt çantalarını sadece okula giderken değil, aynı zamanda hafta sonları arkadaşlarınla buluşmaya, alışverişe giderken de kullanarak şık ve cool bir görünüm oluşturabilirsin.

 

2.Spor ayakkabılar

null

Asla modası geçmeyen spor ayakkabıların her desende, her renkte olanı şu anda trendy! Sen de eğer spor ayakkabı alacaksan pastel, neon, bembeyaz, simsiyah, parlak, canlı desenler seçmekten sakın çekinme! Eğer çekincelerin varsa ve her şeyle giyerim diyorsan da beyaz veya siyah spor ayakkabıları tercih etmeni öneririz.

 

3.Bomber ceketler

null

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da trend olan bomber ceketler bir soğuk-bir sıcak sonbahar ayları için ideal! Eğer bomber ceketler pek bana göre değil diyorsan, deri ceketleri de tercih ederek cool bir stil elde edebilirsin. Hatta bu görünümüne, siyah göz kaleminle oluşturacağın dumanlı göz makyajın ve nude tonda dudak parlatıcın da eşlik edebilir.

 

4.Yüksek belli, ‘’mom jeanler’’

null

Sabah erken saatlerde dersin olduğunda stili pek de önemsemiyorsun değil mi? Bu nedenle rahat, şık bir kot pantolona yatırım yaparak günü kurtarabilirsin. Kot pantolonun, bomber ceketin ve sırt çantanla tamamlayacağın kot pantolonun… İşte rahat şıklık!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön