loader

Monotonluğa son: Eğlenceli nude dudaklar

Favoriye Ekle
Monotonluğa son: Eğlenceli nude dudaklar

Makyajının eğlenceli olması için pop renklere yönelmene gerek yok. Nude modasına sadık kalarak da sıkıcı makyajlardan kaçınman mümkün.

Nude makyaj trendi hızla dört bir yanımızı sarıyor. Güzellik rutinimize giren bu yeni terimle beraber, biz de makyajda çıplaklığa yönelir olduk. Renkler azaldıkça, makyajlarımız da monotonlaşmaya başladı. Dur bir dakika, güzelliğimiz asla monoton olmamalı!

DAHA CESUR DUDAKLAR

Daha cesur, daha parlak, daha iddialı dudakların sırrı uygun tonu ve doğru formülü bulmaktan geçiyor. Endişelenme, en iyisini bulman için sana rehber olacağız.

Formül

Uzun süre kalıcı formüllere yönelmelisin. Böylece uçan rujunla beraber, makyajındaki eğlence de solup gitmesin. Uzun süre kalıcı bir rujla gün boyu dudaklarındaki kontrast, ruhundaki renkleri yansıtacak.

Renk

İçindeki parti kızınını harekete geçirmeye dudaklarından başlamaya ne dersin? Ultra parlak renkteki rujları tercih et. Dudakların parladıkça, dudaklarındaki eğlence de parlasın! Bizim önerimiz YSL Rebel Nudes serisine bir göz atman. Bu asi nude rujlar hem kalıcı, hem ulta ışıltılı formüllerle nude makyajına muziplik katacaklar. Aradığımız tam da bu değil miydi?

İddialı, cesur, asi... Öte yandan son derece doğal. Nude makyajımızın yeni versiyonuna bayıldık!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön