loader

Muhteşem kırmızı dudaklar için 4 sır

Favoriye Ekle

Kırmızı dudaklar, her zaman muhteşem ve tapılası, her sezon ve etkinlik için harika bir seçim. Kırmızı dudaklarla yanlış yapmak zor olsa da, doğru uygulanmadığı veya karışmadığı zaman hoş olmayan bir görüntüye neden olabilir. Kırmızı rujunu hem harika taşıyacak, hem de uzun süre koruyacak önerilerimizi senin için hazırladık. Her kadın kırmızı rujun çarpıcı ve seksi dokunuşunu hakeder, sıra sende!

"Özel" kırmızı rujunu bul

Doğru ve senin için özel kırmızı rujunu bulduğunda, dünyayı fethedebilirsin! Hayır, ciddiyiz, kırmızın rujun ruhunda dünyaya meydan okuyan, cesur ve çekici tınılar var. Cildin ve tarzın için doğru kırmızı ruj, her zaman kurtarıcın olacak.

Bakımlı ol

Kırmızı ruj, nude veya pembe gibi bağışlayıcı değildir, her hatayı belli eder. Kırmızı ruj kullanmadan önce dudaklarının soyulmadığından emin ol. Daha da iyisi dudak bakımını ihmal etme ve kadife gibi yumuşacık dudaklara sahip ol. Hatırlaman gereken bir diğer şey de, pot kırmamak olsun. Çünkü kırmızı rujunla bütün dikkatler senin üstünde olacak.

En iyi arkadaşın: Dudak kalemi

Kusursuz dudaklar için dudak kalemini kesinlikle ihmal etme. Özellikle görünmez dudak kalemi kullanarak dudaklarının doğal çerçevesini belirleyebilir, rujunun ömrünü uzatıp taşmaları önleyebilirsin.

Gündüz Gece

Genel kanının aksine, kırmızı rujunu gündüz spor yaparken bile kullanabilirsin. İşin sırrı, geri kalan kısmı olduğun gibi ve doğal tutmakta. Fakat akşam olduğunda, cesur ve vahşi seçimlerin zamanı gelmiş demektir. Işıl ışıl bir kırmızıya ne dersin?

Tamamlayıcılar

Harika bir kırmızı rujun tamamlayıcısı; kusursuz bir cilt ve kirpikler. Makyajını güzel bir maskarayı tamamlamayı unutma. İş gözlere gelince ise, klasik kedi gözü makyajı veya hafif bir dumanlı göz makyajı kurtarıcın olabilir. Bu tarzını kırmızı tırnaklarınla tamamlamak da harika bir fikir!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler