loader

Mutlaka Denemen Gereken 5 Kahverengi Göz Kalemi

Favoriye Ekle

Bakışlarının dikkat çekiciliğinden ödün vermeden daha doğal görünen bir göz makyajı yapmanın mı peşindesin? O zaman sana sunacağımız birbirinden iyi beş kahverengi göz kalemi önerisine bayılacaksın. Etkileyici bir kahverengi göz makyajı için hadi, en iyi kahverengi göz kalemlerini bizimle keşfet!

Sence kahverengi göz kalemi mi, siyah mı? Eğer tercihin göz makyajında daha soft bir görünümden yanaysa yanıtın kahverengi göz kalemi olmalı. Kahverengi göz kalemi ne işe yarar, şu an bu önerimizle az çok tahmin etmiş olmalısın. Evet, kahverengi göz kalemi bakışlara derinlik katmakla birlikte, siyah gibi dikkat çekici bir görünümden ziyade oldukça doğal bir etki yaratıyor. 

Gündüz ya da gece… Sen de bizim gibi günün her anında doğal göz makyajı yapmayı seviyorsan, makyaj uygulamanı çok daha kusursuz kılacak en iyi kahverengi göz kalemini bir an önce bulsan iyi olur. O halde hadi, seni daha fazla meraklandırmadan kahverengi göz kalemi tavsiyelerimize geçiş yapalım!


1. L'Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Kahverengi Göz Kalemi

L'Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Kahverengi Göz Kalemi

  • L'Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Kahverengi Göz Kalemi, yoğun renk pigmentiyle bakışlarda fark yaratan bir kahverengi göz makyajı yapmayı mümkün kılıyor.
  • İnce ucu sayesinde kolay uygulama sunan bu koyu kahverengi göz kalemi, kirpik diplerini belirginleştiriyor ve 36 saate kadar kalıcılık sağlıyor.

L'Oréal Paris Infaillible Automatic jel kahve göz kalemi yumuşak yapısı, dağıtma aplikatörlü çift taraflı yapısı ve asansörlü tasarımıyla buğulu göz makyajı için birebir. L'Oréal Paris asansörlü kahverengi göz kalemini biz dumanlı makyajlarda çok sevdik. Senin de hemen denemeni tavsiye ediyoruz.

2. Maybelline New York Tattoo Liner Kahverengi Jel Göz Kalemi

Maybelline New York Tattoo Liner Kahverengi Jel Göz Kalemi

  • Maybelline New York Kahverengi Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, geçici dövme etkisine sahip. Bu sayede yoğun bir kalıcı kahverengi göz kalemi makyajı vadediyor.
  • Maybelline kahverengi göz kalemi, mat yapısıyla daha net ve yoğun bir görünüm oluşturuyor.

Kahverengi göz kalemiyle farklı makyaj stilleri denemek istiyorsan Maybelline Tattoo Liner kahverengi göz kalemi tam sana göre! Bakır tonlarında gece makyajları ya da yumuşak ve doğal günlük makyajlar için Maybelline kahverengi göz kalemini rahatlıkla tercih edebilirsin.

3. Yves Saint Laurent Crushliner Kahverengi Eyeliner 2

Yves Saint Laurent Crushliner Kahverengi Eyeliner 2

  • Yves Saint Laurent Crushliner Eyeliner 2, yenilenen suya dayanıklı formülü sayesinde gün boyunca her koşula uyum sağlayan bir makyaj deneyimi sunuyor. 
  • YSL suya dayanıklı kahverengi göz kalemi, nar özüyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde tek dokunuşta başarılı sonuçlar sunuyor. 

Uzun yıllardır kahverengi göz kalemi kullananların onca deneme sonrası favorilerinden biri olan YSL Crushliner kahverengi göz kalemi, göz makyajında senin de vazgeçilmezin olacak. Gözlerinin rengini ortaya çıkarmak istiyorsan, Yves Saint Laurent kahverengi göz kalemini mutlaka dene!

4. Lancôme Le Stylo Suya Dayanıklı Kahverengi Göz Kalemi

Lancôme Le Stylo Suya Dayanıklı Kahverengi Göz Kalemi

  • Yoğun renk veren Lancôme Le Stylo Suya Dayanıklı Kahverengi Göz Kalemi, kremsi dokusu ve ince ucuyla kusursuz bir uygulama sunuyor.
  • Sünger ucuyla birlikte çift yönlü bir kullanım sunan bu Lancôme akmayan kahverengi göz kalemi, buğulu göz makyajlarına boyut atlatacak. 

Koyu kahverengi göz kalemi arıyorsan Lancôme suya dayanıklı göz kalemine şans verebilirsin! Yoğun rengi ve akma yapmayan özelliğiyle bu kahve göz kaleminin kalbini çalacağını tahmin edebiliyoruz. Dilersen kahverengi makyajını tamamlamak için Etkileyici Görünümün Sırrı 4 Kahverengi Ruj içeriğimizden ilham alarak kendine benzer tonda bir ruj da seçebilirsin!

5. NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Deepest Kahverengi Göz Kalemi

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Deepest Kahverengi Göz Kalemi

  • NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Deepest Kahverengi Göz Kalemi, yüksek pigmentli yapısı ve suya dayanıklı formülüyle keskin ve uzun süre kalıcı bir kahverengi göz makyajı yapma imkanı sunuyor.
  • Yumuşak uçlu yapısı sayesinde bu NYX Professional Makeup kahverengi göz kalemi, konforlu bir makyaj uygulamasına olanak tanıyor.

“Kahverengi göz kalemi kimlere yakışır?” sorusuna NYX Professional Makeup kahverengi göz kaleminin “Herkese!” cevabını verdiğini duyabilirsin. Kuyruklu, cut crease görünümlü veya buğulu… İstediğin tüm göz makyajı stillerini NYX Professional Makeup kahverengi göz kalemiyle sen de yapabilirsin!


E, arzuladığın doğal kahverengi göz makyajı için kalemini seçtin mi? Hadi, kahverengi göz kalemi önerilerimiz arasından tercihini yap ve derin bakışlarınla tüm dikkatleri üzerine çekmeye hemen başla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/