loader

Mutlaka Denemen Gereken Beyaz Eyeliner Stilleri

Favoriye Ekle
Mutlaka Denemen Gereken Beyaz Eyeliner Stilleri

Eyeliner makyajında farklı renkleri kullanmak, özellikle de beyaz eyeliner makyajı denemek istiyorsan, senin için bir araya getirdiğimiz önerileri not etmende fayda var!

Kuyruklu Beyaz Eyeliner

Beyaz eyeliner trendini denemek istiyor ama öyle çok iddialı ve sıra dışı bir görünüm yerine risksiz bir etki istiyorsan, beyaz klasik eyelinerı deneyebilirsin.

Eyeliner makyajınla ilgili her şeyi aynı yapmış olacaksın, sadece renk olarak siyah yerine beyazı tercih edebilirsin. Kusursuz kuyruklu beyaz bir eyeliner, hem modern hem de farklı bir görünüm elde etmeni sağlayacak.

Yumuşak yapısıyla çok kolay uygulanan, aynı zamanda da sabitlendikten sonra gün boyu akmayan, bozulmayan L'Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Eyeliner göz kalemlerinden 14 White is White, beyaz eyeliner makyajı için en doğru seçeneklerden. Ne kadar kolay uygulandığını ve kalıcılığını fark ettiğinde, en az bizim kadar seveceğine eminiz.

Klasik Eyelinerına Kontrast Kat

Diyelim ki beyaz eyeliner stilini denemek istiyorsun ama klasik siyah eyeliner görünümünden de vazgeçmek istemiyorsun. O zaman sana harika bir önerimiz var: İkisini aynı anda uygulamaya ne dersin?

İlk önce beyaz göz kalemi ile kalın bir eyeliner çek. Sonra, kirpik diplerine daha ince, kuyruklu bir siyah eyeliner çek. Bu siyah-beyaz kontrast görünüm, hem klasik hem de sıra dışı bir etki elde etmeni sağlayacak.

Beyazın üzerine kolayca uygulayabileceğin ve tek seferde simsiyah, opak bir etki verecek bir eyeliner önerisi istersen, L'Oréal Paris'in Superliner Tattoo Signature eyelinerını deneyebilirsin. Dövme etkili bu eyeliner, sivri ucuyla pratik bir şekilde uygulanıyor ve gün boyu bozulmuyor.

Kedi Gözü Beyaz Eyeliner

"Yeni trendlere varım, denemekten hiç çekinmem" diyorsan, sana iddialı bir beyaz eyeliner stili önerimiz var. Şöyle tüm gözünü çerçeveleyecek kedi gözü eyeliner görünümünü bu sefer beyaz renkle denemeye ne dersin?

Peki kedi gözü beyaz eyeliner'ı nasıl yapabilirsin? Çok basit: İlk önce kuyruklu bir eyeliner çiz, daha sonra alt kirpik dibine de uygula ve kuyrukla birleştir. Hata yaptığın noktalarda makyaj temizleme çubuklarından yardım al! Göz pınarlarına doğru çizgilerin incelmesine dikkat et.

Editörün Önerisi: Beyaz göz kalemini gözüne uyguladığında, kirpiklerin de beyaza boyanabilir. Bu yüzden ekstra siyah ve kirpikleri tamamen kavrayan bir maskara tercih etmelisin. Kirpiklerini kökten uca, tek tek kavrayan L'Oréal Paris Unlimited maskara, kirpiklerindeki beyazlığı kolayca gizlemene yardımcı olacak.

Sıcak tonlu farlarla kombinle

Eğer beyaz eylelinerı tek başına kullanmak istemiyorsan, sıcak tonlu farlarla birlikte kullanmayı deneyebilirsin.

İlk adımda şeftali tonlu, ışıltılı bir farı göz kapaklarına uygula ve güzelce dağıt. Bunun için L'Oréal Paris'in Cherry My Cheri far paletini kullanabilirsin. Buğulu bir görünüm elde ettikten sonra, beyaz kalemini ince bir şekilde uygula. Günlük kullanıma daha uygun olan bu görünüm çok hoşuna gidecek!

Grafik Beyaz Eyeliner

Son zamanların en popüler makyaj trendlerinden biri de grafik eyelinerlar. Hem beyaz hem grafik bir eyeliner görünümü bir arada, gerçekten güzel bir etki veriyor. Özellikle gece ve parti makyajları için çok yerinde bir seçenek olabilir, hele bir de mor veya pembe gibi parlak renkte farlarla kombinlendiğinde harika görünüyor!

L'Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Eyeliner 14 White is White göz kalemi ile gözüne grafik çizgiler çiz. Sonrasında parlak renk için de Berry Much Love paletini kullanabilirsin. Göz pınarına veya alt kirpik dibine uygulayacağın parlak mor bir far, makyajına sıra dışı ve özgün bir hava verecek!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön