loader

Mutlaka Denemen Gereken En İyi Aydınlatıcılar

Favoriye Ekle

Makyaz malzemelerimiz arasında en sevdiklerimiz: Aydınlatıcılar! Bu yazımızda da mutlaka denemen gereken en iyi aydınlatıcıları bir araya getirdik.

Aydınlatıcılar olmasa ne yapardık bilemiyoruz! Günlük veya gece, parti veya ofis makyajı hiç fark etmeden her makyajımızda "haylaytır" kullanmak artık bizim için bir rutin haline geldi. O göz alıcı ışıltıyı her aynaya baktığımızda görmek kendimizi harika hissettiriyor. Highligterlarla böyle sıkı bir ilişki yaşarken, severek kullandığımız en göz alıcı ve en iyi aydınlatıcıları bir araya getirdik ki, sen de dene ve ışılda istedik!

1. Maybelline Chrome Extreme Aydınlatıcı

1. Maybelline Chrome Extreme Aydınlatıcı

Maybelline New York’un taa uzaklardan bile göz kamaştıran, Face Studio Chrome Extreme aydınlatıcıları hem çok güçlü hem de çok doğal. Eğer yoğun ama aynı zamanda doğal bir yansımadan hoşlanıyorsan bu aydınlatıcıları mutlaka denemelisin. Bronz, şampanya ve rose gold renklerine günlük makyajlarında yer verebilirsin. İçerisinde sim olmayan ama güçlü bir metalik yansıma veren bu aydınlatıcılar favorilerimizden!

2. L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar

L’Oréal Paris’in Glow Mon Amour likit aydınlatıcıları, çıktıkları ilk günden beri elimizden düşüremediğimiz, birden fazla yöntemle kullandığımız aydınlatıcılardan. Fondöten öncesi baz olarak, fondötenin içine birkaç damla karıştırarak ve son adımda da yüzümüzün yüksek noktalarına uyguladığımız bu aydınlatıcılar gerçekten de çok kullanışlılar. İçerisindeki hindistan cevizi yağı ile ciltte çok kolay dağılan ve doğal duran bu likit aydınlatıcıları mutlaka denemelisin. Bronz, şampanya, pembe ve beyaz renk seçeneklerinden her biri ayrı güzel ve doğal.

3. Lancome Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar

Lancome Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar

Eğer makyajında mükemmel ışıltıya ulaşmak istiyorsan, Lancome'un Custom Glow Drops likit aydınlatıcıları tam sana göre. Damlalıklı yapılarıyla çok kullanışlı olan bu highlighterlar, doğal ve ikinci ten hissi yaratıyorlar. Likit formda oldukları için fondöteninle karıştırabilir, hatta vücut nemlendiricinin içerisine birkaç damla ekleyerek vücut aydınlatıcısı olarak da kullanabilirsin. Özellikle Rose Glow rengi bu yöntem için çok kullanışlı bir renk. Cildinde bıraktıkları hafif ve parlak etkiye bayılacaksın!

4. NYX Professional Makeup Born To Glow Aydınlatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow Aydınlatıcı

Born To Glow likit aydınlatıcıları denediğimiz günden beri elimizden düşüremiyoruz desek yalan olmaz. Eğer aydınlatıcı işinde bir seviye daha yukarı çıkıp, her açıdan harika bir ışıltı elde etmek istersen, NYX Professional Makeup Born To Glow aydınlatıcıları mutlaka edinmelisin. Her ten rengine uyumlu açık ve koyu renklerle yüzünü boyutlandırabilir ve harika bir ışıltı elde edebilirsin.

5. YSL Beauty Touche Eclat Shimmer Sticks Aydınlatıcılar

YSL Beauty Touche Eclat Shimmer Sticks Aydınlatıcılar

Stick aydınlatıcılar da doğal ışıltıya giden yolda en büyük yardımcılarımızdan. YSL Beauty'nin Touche Eclat Shimmer Sticks stick highlighterları, hem etki olarak hem de uygulama kolaylığı olarak en sevdiğiklerimizden. Açık pembe, bronz ve rose gold tonlarıyla kalbimizi fetheden bu aydınlatıcılar, yüzü ışıltılı bir şekilde boyutlandırmak için çok kullanışlılar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler