loader

Mutlaka Denemen Gereken En İyi Bronzer Önerileri

Favoriye Ekle

Yaz-kış demeden makyaj rutinimizden eksik etmediğimiz bir makyaj malzememiz var: Onsuz yapamayacağımız, en iyi bronzer önerilerimizi listeledik!

Bronzerlar, cildimize sağlıklı bir renk ve ışıltı vermek için en az allıklar kadar önemli olan makyaj malzemelerimizden. Yaz-kış, mevsim fark etmeksizin her makyajımızda çok sık kullandığımız ve yüzümüze doğal bir sıcaklık veren en iyi bronzer önerilerimizi bir araya getirdik. Eğer bugüne kadar bronzerlarla aranda bir mesafe olduysa, bu yazımızdan sonra senin de vazgeçilmezin olacağına eminiz. İşte karşında en iyi bronzer önerilerimiz!

Maybelline City Bronzer Bronzlaştırıcı & Kontür Pudrası

Maybelline City Bronzer Bronzlaştırıcı & Kontür Pudrası

Fondöten uyguladıktan sonra cildin tek ve açık bir renge bürünüyor olabilir, özellikle de kış aylarında! İşte tam da bu noktada cildine biraz sıcaklık katmak, aynı zamanda da cildini biraz boyutlandırmak için, bronzerlar tam bir kurtarıcı. Bizim favorimiz olan Maybelline City Bronzer hem bronzlaştırıcı pudra olarak, hem de kontür pudrası olarak kullanılabiliyor.

Maybelline City Bronzer, cilde bronz bir görünüm vermek ve yumuşak kontür uygulaması için ideal. Turuncu olmayan, soğuk bir alt tona sahip olduğu için yüzündeki bazı bölgeleri geri plana atabilirsin. Ayrıca kakao yağı ile zenginleştirilmiş formülü ciltte çok kolay dağılıyor, ciltle bütünleşerek çok doğal ve yumuşak bir etki veriyor.

L’Oréal Paris Bronze Please! Bronzlaştırıcı Pudra

L’Oréal Paris Bronze Please! Bronzlaştırıcı Pudra

Yaz bronzluğunu tüm yıl boyunca sürdürmek isteyenler burada mı? L’Oréal Paris Bronze Please! Bronzer, yumuşacık formülü ve doğal bronz tonuyla cilde harika bir sıcaklık katıyor. Bu bronzer o kadar doğal bir bitiş veriyor ki, cilt anında daha canlı ve enerjik görünüyor. Üstelik en iyi tarafı hem yüze hem de vücuda uygulanabiliyor olması!

NYX Professional Makeup California Beamin’ Bronzer

NYX Professional Makeup California Beamin’ Bronzer

Hem ışıltılı hem de bronz bir etki için diğer bir bronzer önerimiz ise NYX Professional Makeup California Beamin’ Bronzer. California’nın sıcak güneşini tene hapseden bu harika bronzerın içinde ışıltılar da var. Böylece cilt çok daha sıcak ve aydınlık görünüyor. Kremsi formülüyle ciltle çok kolay bütünleşiyor, hemen dağılıyor ve yumuşacık bir etki veriyor. Tüm vücuda uygulanabildiği için de favori bronzerlarımızdan biri.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı 149 Deep Bronze

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı 149 Deep Bronze

Gelelim likit bronzer önerimize: Maybelline Instant Anti Ager Eraser Kapatıcı’nın 149 Deep Bronze rengini, bronzer olarak kullanmayı çok seviyoruz. Normal tonlarını cildimizdeki kusurları kapatmak için kullanırken, bu koyu rengiyle de cildimize sıcaklık verip boyutlandırabiliyoruz. Krem formülü ve sünger aplikatörüyle uygulaması çok pratik olduğu için de makyaj çantamızdan eksik etmiyoruz.

L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

L’Oréal Paris Back To Bronze Bronzlaştırıcı Pudra

Mat bitişli, ince yapılı, doğal bronzluk veren bir bronzer arıyorsan, L’Oréal Paris Back To Bronze’dan daha iyisi olamaz. Hindistan cevizi yağı içeren formülü sayesinde cilde çok kolay uygulanan, hemen dağılan ve doğal bir görünüm veren bu bronzer, cildin enerjik ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

YSL Beauty Les Sahariennes Bronzing Stones Bronzer

YSL Beauty Les Sahariennes Bronzing Stones Bronzer

Cildine sihirli bir bronzluk katmak istersen, YSL Beauty Les Sahariennes bronzer, tam aradığın etkiyi verecek. Işıltılı bitişi ve cilt tonuna uyum sağlayan bronz tonu sayesinde tüm yıl bronz bir tanrıça gibi ışıldayacaksın. Bu bronzerın en güzel tarafı ise yumuşacık formülü sayesinde cilde konforlu bir şekilde yayılıyor. Hafif bir katta doğal bir sıcaklık verirken, daha yoğun uygulandığında, doğallığını kaybetmeden kontür yapmanı da sağlıyor.

Lancome Belle De Teint Pudra

Lancome Belle De Teint Pudra

Kadife gibi yumuşacık bir formüle sahip Lancome Belle De Teint Pudra’nın bronz renkleri, hem cilde sağlıklı bir ışıltı veriyor hem de ciltteki kusurları gizliyor. Cilt pürüzsüzleştirici formülü sayesinde ciltteki kusurları gizleyen bu bronzer, cildi aydınlatıyor, sağlıklı bir ışıltı ve bronzluk veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler