loader

Mutlaka Denemen Gereken En İyi Renkli Güneş Kremleri

Favoriye Ekle

Makyajında kullanabileceğin en iyi renkli güneş kremlerini bir araya getirdik!

Güneş kremi kullanmak hem yaz hem de kış, yılın her mevsiminde atlanmaması gereken bir adım. Biz de senin için mutlaka denemen gereken en iyi renkli güneş kremlerini bir araya getirdik.

Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak son derece önemli. UVA/UVB ışınlarının erken yaşlanma, cilt kuruluğu ve güneş lekeleri gibi cilt problemlerine yol açan etkisi tüm yıl boyu devam ettiği için, güneş kremini yaz-kış aksatmdan kuıllanmalısın. Cildini güneşten korurken aynı zamanda kusursuz görünmesini de istersen, renkli güneş kremleri imdadına yetişecek. Yüksek SPF içeriği ile cildini güneşe karşı koruyan, renkli bitişiyle de cildindeki kusurları gizleyen en iyi renkli güneş kremleri bu yazımızda seni bekliyor!

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid Tinted SPF 50+

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid Tinted SPF 50+

Cildindeki renk eşitsizliğini gidermek aynı zamanda da çok yüksek bir SPF oranı ile güneşe karşı koruma sağlamak istiyorsan, La Roche-Posay’in Shaka Fluid Tinted SPF 50+ renkli güneş kremini kullanabilirsin. Anthelios güneş kremleri arasında en yüksek UVA/UVB koruma faktörüne sahip olan Shaka Fluid Tinted renkli güneş kremi, beyaz iz ve yağlı bir his bırakmıyor.

Suya, kuma ve tere karşı çok dayanıklı, bu sayede kalıcılığı da çok yüksek. Hafif dokusuyla ciltte hemen dağılıyor ve renkli formu ile ciltteki renk eşitsizliklerini dengeleyerek çok doğal bir görünüm veriyor. Bu renkli güneş kremini hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri severek kullanabilir.

La Roche-Posay Anthelios XL Dry Touch Tinted SPF 50+

La Roche-Posay Anthelios XL Dry Touch Tinted SPF 50

Eğer cildin yağlı ve güneşe karşı hassassa, La Roche-Posay Anthelios serisindeki parlama karşıtı etkili Dry Touch Tinted renkli güneş kremini kullanabilirsin. Çok yüksek UVA/UVB koruması içeren bu renkli güneş kremi, ultra mat bir bitiş veriyor ve beyaz iz bırakmıyor.

Güneşe karşı toleranssız, güneş alerjisi olan ciltlerin güneş kremi sürmeden adım atmaması gerek! Cildini korurken aynı zamanda iyi görünmesini sağlamak istiyorsan La Roche-Posay Anthelios Dry Touch renkli güneş kremini çantandan eksik etme! Özellikle yağlı ciltlilerin, mat bitişiyle severek kullanacağı bu güneş kremi gözenekleri tıkamıyor, yağlı his bırakmıyor, ve jel formülü çok çabuk emiliyor.

La Roche-Posay Anthelios Pigmentation SPF 50+

Mutlaka Denemen Gereken En İyi Renkli Güneş Kremleri_1

Güneşe karşı hassasiyeti olan ve güneş lekeleriye başı dertte olanlar için en ideal renkli güneş kremi seçeneği ise La Roche-Posay Anthelios Pigmentation SPF 50+. Procerad ile zenginleştirilmiş formülü, güneş yüzünden hiperpigmentasyon yani güneş lekesi sorunu yaşayanlar için ideal. Çok yüksek güneş koruma faktörü içeren bu renkli güneş kremi, renkli yapısı sayesinde cildin eşit tonda görünmesini sağlıyor.

La Roche-Posay Anthelios Ultra Cream Tinted SPF 50+

Mutlaka Denemen Gereken En İyi Renkli Güneş Kremleri_2

Hassas ve güneş alerjisine eğilimli, kuru bir cildin varsa, özellikle de göz çevren ekstra hassassa, La Roche-Posay Anthelios serisindeki Ultra Cream Tinted SPF 50+ renkli güneş kremi tam sana göre. Hassas göz çevresinde bile rahatlıkla kullanılabilen bu renkli güneş kremi, hem renkli bitişiyle tıpkı bir BB krem gibi cildi kusursuzlaştırıyor hem de geniş spektrumu ile cildi güneşin zararlı etkilerinden çok iyi bir şekilde koruyor. Beyaz iz, yağlı his ve parlak bir görünüm bırakmadığı için günlük olarak kullanmaya da son derece uygun.

SPF içeren renkli nemlendirici önerileri

L'Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

L'Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Günlük makyajında, SPF içeren renkli nemlendiriciler kullanarak hem kusursuz bir cilt elde edebilirsin, hem de cildine bakım yaparak güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsin. L'Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici, aloe, zencefil ve güvercin ağacı özleri içeren formülüyle cildi 24 saate kadar nemlendirerek bakım yapıyor, SPF 20 ile de güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı oluyor. Orta kapatıcılığı sayesinde ciltteki renk eşitsizliklerini ve izleri başarılı bir şekilde gizliyor, cilde çok doğal, aydınlık ve nemli bir biriş veriyor.

Maybelline Dream Satin BB Krem

Maybelline Dream Satin BB Krem

BB kremler, güneş koruma faktörü içerdikleri için cildi güneşin zararlı etkilerinden koruma özelliğine sahipler. Kapatıcılığı yüksek ve cilde bakım yapan bir BB krem tam bir kurtarıcı! Maybelline Dream Satin BB Krem, formülündeki SPF 30 ile güneş koruması sağlarken, 8'i 1 arada özelliği ile cilde harika bir bakım yapıyor. Orta kapatıcılığı ile cildi kusursuz gösteren Maybelline BB krem, ışıltılı, aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler