loader

Mutlaka Denemen Gereken İnci Tozu Oje Modelleri

Favoriye Ekle

90’lı yılların sedefli tırnak stilini anımsatan inci tozu oje modelleri TikTok’ta milyonlarca izlenme aldı ve haliyle bu yılın tırnak modasına da damgasını vurdu. İnci tozu oje modellerini pek çok kullanıcı gibi biz de kendi makyaj malzemelerimizle denemeye karar verdik. Hadi, bu maceramıza sen de eşlik et!

TikTok oje trendleri arasında son zamanlarda büyük bir popülarite elde eden inci tozu oje modelleri, bizleri ışıltılı ve sedefli tırnaklarla yeniden buluşturuyor. İnci tozu oje modelleri, başlangıçta gerçek inciden ilham alan beyaz renkle popüler olsa da artık pek çok renkle de deneniyor. Biz de trendleri yakından takip etmeyi sevdiğimiz için favori makyaj malzemelerimizle inci tozu tırnakları denemeye karar verdik. Sen de inci tozu tırnaklara nasıl ulaşacağını merak ediyorsan, atla!

İnci Tozu Oje Nedir?

İnci Tozu Oje Nedir?

İnci tozu oje, tırnaklara canlı, parlak ve ışıltılı görünüm kazandıran bir tırnak makyajı ürünü. Birçok nail art salonunda unicorn tırnak olarak da bilinen inci tozu tırnaklara çeşitli yöntemlerle sahip olmak mümkün.

İnci Tozu Ojenin Özellikleri Nelerdir?

İnci Tozu Ojenin Özellikleri Nelerdir?

  • İnci tozu oje modelleri, içerdiği mikro sedef parçacıkları sayesinde tırnaklara parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.
  • İnci tozu ojeler birçok farklı renk seçeneğine sahip oluyor.
  • İnci tozu oje trendi güzellik salonlarında veya evde uygulanabiliyor.
  • İnci tozu ojeli tırnaklar uzun süre ışıltılı görünümünü koruyor.

İnci Tozu Normal Ojeyle Kullanılır mı?

İnci tozu hem normal ojelerle hem de kalıcı ojelerle kullanılabiliyor.

Tırnağa İnci Tozu Neyle Sürülür?

İnci tozunu tırnaklarına parmaklarınla uygulayabilirsin. Ancak inci tozu uygularken her tırnağına eşit miktarda sürmeye özen göstermelisin.

İnci Tozu Oje Nasıl Yapılır?

İnci tozu ojeli tırnaklara kavuşmak için birkaç farklı yöntem uygulayabilirsin. Dilersen güvendiğin bir nail art salonuna giderek dilediğin renkte inci tırnaklara sahip olabilirsin. Evde inci tozu oje uygulamak istiyorsan bir kutu inci tozu alabilir veya ışıltılı farlarla inci parlaklığındaki tırnaklara kavuşabilirsin. Biz evdeki ışıltılı farlarımızla inci tozu oje yapmayı denedik ve sonucundan çok memnun kaldık. Bu sebeple seninle de paylaşalım dedik!

Beyaz İnci Tozu Oje Uygulaması

Beyaz İnci Tozu Oje Uygulaması

Beyaz inci tozu oje için öncelikle ışıltılı ve beyaz renkli bir ojeyi tüm tırnaklarına eşit şekilde sürmelisin. Oje kuruduktan sonra sıra tırnaklara far uygulamaya geliyor. Biz beyaz inci tozu oje için Maybelline Color Tattoo Krem Far çeşitlerinden “45 Infinite White” rengini kullandık. Bu krem farı parmağının ucuyla tüm tırnaklarına yukarıdan aşağı doğru sürmelisin. Ardından şeffaf renkli bir ojeyle farı sabitlemelisin.

Pembe İnci Tozu Oje Uygulaması

Pembe İnci Tozu Oje Uygulaması

Pembe inci tozu oje için baz renk olarak parlak ve toz pembe bir oje seçmelisin. Ojeyi tüm tırnaklarına uyguladıktan sonra bizim gibi NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Palette Warm Neutrals göz farı paletini kullanabilirsin. Biz ojenin üzerine bu paletin içindeki ışıltılı pembe farı sürdük. Ardından şeffaf bir ojeyle farı tırnaklarımıza sabitledik.

Lila İnci Tozu Oje Uygulaması

Lila İnci Tozu Oje Uygulaması

Lila inci tozu oje rengi elde etmek için de her zamanki gibi önce lila renkli bir baz oje kullanmalısın. Lila inci tozu oje modeli yapabilmek için biz Maybelline New York The Rock Nudes göz farı paletinden yardım aldık. Bu far paletindeki ışıltılı mor farı tüm tırnaklarına eşit bir şekilde yukarıdan aşağı sürmelisin. Ardından şeffaf ojeyle farı sabitledikten sonra ışıltılı tırnakların tadını çıkarabilirsin.

Lacivert İnci Tozu Oje Uygulaması

Lacivert İnci Tozu Oje Uygulaması

Lacivert inci tozu ojeyle gece mavisinin asil rengini tırnaklarına taşıyabilirsin. Işıltılı beyaz renkli bir ojeyi baz renk olarak kullanabilirsin. L'Oréal Paris Queen Mono Eyeshadow Worth It tekli göz farıyla ışıltılı ve lacivert tırnaklar elde edebilirsin. L'Oréal Paris tekli göz farını tüm tırnaklarına eşit şekilde sürdükten sonra şeffaf ojeyle sabitlemeyi unutmamalısın.


Işıltılı farlarla inci tozu oje stilini dilediğin renkte uygulayabilir ve en yeni trendleri hiç zorlanmadan yakalayabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler