loader

Mutlaka Denemen Gereken Lancome Göz Kalemleri

Favoriye Ekle

Akmayan göz kalemi önerilerimizle geldik: Lancome göz kalemlerini birlikte deniyoruz!

Göz makyajında göz kalemi kullananlar çok iyi bilirler ki, akmayan, bulaşmayan, bütün gün kıpırdamadan duran göz kalemi bulmak en zor şeylerden biridir. Hele alt göz içlerine sürüldüğünde akmayan bir göz kalemi bulmak, adeta gizli bir hazine bulmakla eşdeğerdir! Peki imkansız mı? Hayır! Bu yazımızda yeni Lancome göz kalemlerini denedik, spoiler veriyoruz: Bu göz kalemleri asla ama asla akmıyor!

Akmayan jel göz kalemi: Lancome 24H Drama Liqui Göz Kalemi

Akmayan jel göz kalemi: Lancome 24H Drama Liqui Göz Kalemi

Göz kalemin hem şöyle simmmsiyah olsun, kolay uygulansın, hem de gün boyu bulaşmadan, dökülmeden, dağılmadan kalsın istiyorsan, seni çok iyi anlıyoruz. Böyle bir göz kalemi bulmak gerçekten de zor.

Lancome 24H Drama Liqui Göz Kalem’inin formülü o kadar kremsi ki, göz kapağını çekiştirmeye gerek kalmadan kolayca uygulayabilirsin. Çift polimer kompleksli formülü sayesinde ciltte uzun süre kalsa da pul pul dökülmüyor, 24 saat kalıcı ve suya dayanıklı. Ayrıca besleyici yağ ve yoğun renk pigmentasyonu ile kusursuz bir sonuç veriyor. Uygulandıktan sonra sabitleniyor ve gün boyu hiçbir yere kıpırdamıyor. Dramatik bir etki için Siyah rengi kullanabilir, kirpik hattını belirginleştirmek ve daha yumuşak bir etki elde etmek için Kahverengi tonunu kullanabilirsin.

Hem eyeliner, hem dumanlı göz makyajı: Lancome Le Stylo Göz Kalemi

Hem eyeliner, hem dumanlı göz makyajı: Lancome Le Stylo Göz Kalemi

Dilediğin zaman ince bir eyeliner çekmek için, dilediğin zaman da dumanlı bir göz makyajı için kullanabileceğin bir göz kalemin olsun istemez miydin? Bu iki özelliği bir arada bulmak öyle kolay olmayabiliyor.

Lancome Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi, incecik ucu ve yoğun pigmentli renkleriyle tek seferde ince bir eyeliner çekmek için çok uygun. Ayrıca kalemin arkasındaki yumuşak sünger aplikatörü ile göz kalemini uyguladıktan sonra hemen dağıtarak dumanlı bir göz makyajı elde edebilirsin. Suya dayanıklı bir formüle sahip olduğu için her iki makyajın da gün boyu kalıcı olacağına emin olabilirsin.

Hem eyeliner, hem dumanlı göz makyajı: Lancome Le Stylo Göz Kalemi 2

Lancome Le Stylo Göz Kalemi’nin formülü son derece kremsi, göz kapağında kayıp gidiyor, boşluk kalmadan uygulanabiliyor. Lens takanlar ve hassas göz çevresine sahip olanlar için de rahat bir kullanım sağlıyor. Lancome Le Stylo Göz Kalemi renklerine gelirsek, siyah ve kahverengi gibi günlük kullanılan renklerin yanında, göz makyajına renk katmak için yeşil ve mavi tonlarını da tercih edebilirsin. Tüm renkler yoğun renk bitişleri sayesinde canlı bir etki bırakıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/