loader

Mutlaka Denemen Gereken Yves Saint Laurent Rujlar

Favoriye Ekle

Çekici ve göz alıcı dudaklar için mutlaka denemen gereken Yves Saint Laurent rujları listeledik!

Dudak makyajı, makyajımızı anında çekici hale getiren bir aşama. Dudak makyajında kullandığımız rujun kalitesinin de makyajımızı bir adım öteye taşıdığı bir gerçek. Bu yüzden de Yves Saint Laurent rujları bağımlılık derecesinde seviyoruz. Sen de bizim gibi kendini çekici, göz alıcı ve iyi hissetmek için ruj adımına önem veriyorsan, mutlaka denemen gereken Yves Saint Laurent rujları listeledik!

1. YSL Beauty The Slim Matte Velvet Radical

1 YSL Beauty The Slim Matte Velvet Radical

Yves Saint Laurent The Slim rujlar ilk çıktığı günden beri en iyi rujlar listemizin değişmez üyelerinden. The Slim ailesine en sok eklenen The Slim Matte Velvet Radical rujlar ise son bağımlılığımız! Hem mat bitişli, hem de dudaklardaki kadife hissini seviyorsan bu rujları bir an önce denemelisin. Yumuşacık formülü ile sürmesi çok kolay, dudaklarda mükemmel kadife bir his bırakıyor ve mat bitişi ile inanılmaz cool görünüyor. YSL Beauty The Slim Matte Velvet Radical rujların tam 10 renk seçeneği bulunuyor ve her biri de birbirinden göz alıcı tonlara sahip.

2. YSL Beauty Rouge Pur Couture Rujlar

2 YSL Beauty Rouge Pur Couture Rujlar

Yves Saint Laurent rujlar arasında belki de en çok bilinen ve popüler olanlar, Rouge Pur Couture rujlar. Satin bitişli, dudağa çok doğal bir parlaklık veren ve nemlendirme özelliği olan bu rujlar, kırmızı, turuncu ve fuşya gibi ikonik renk ailelerinden oluşuyor. Dudak makyajının çekici ve göz alıcı görünmesini istiyorsan, YSL Beauty Rouge Pur Couture rujları denemeni öneririz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. Yves Saint Laurent The Slim Rujlar

3 Yves Saint Laurent The Slim Rujlar

Gelelim en ikonik YSL Beauty rujlarından birine: The Slim. Deri matlığındaki bu ruju ikonik yapan özelliği ise kare şeklinde olması. Yoğun renkli ve tek sürüşte dudağa renk veren bu rujlar, mat bitişe sahip. Formülü çok esnek olduğu için dudakla birlikte hareket ediyor ve bu sayede kusursuz görünüyor. Yapısı o kadar hafif ki, dudakta varlığı bile unutuluyor!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

4. Yves Saint Laurent Tatouage Couture Likit Mat Rujlar

4 Yves Saint Laurent Tatouage Couture Likit Mat Rujlar

İncecik yapılı, mürekkep gibi likit mat rujlar son zamanlarda kullanmayı en sevdiğimiz likit rujların başında geliyor. YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar, 8 saate kadar kalıcı, dudaklarda dövme etkisi yaratan bir formüle sahip. Yoğun pigmentli ve mat bitişli bu rujlar, özel sivri uçlu aplikatörü ile çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor.

5. Yves Saint Laurent Vernis a Levres Water Stain Likit Rujlar

5 Yves Saint Laurent Vernis a Levres Water Stain Likit Rujlar

Parlak ve su gibi hafif bir ruj denemek istersen, YSL Beauty Vernis a Levres Water Stain rujlar seni çok şaşırtacak. Dudaklarında asla varlığını hissetmeyeceğin, su gibi hafif formülü ile incecik duran bu likit rujlar, dudaklara taptaze bir renk veriyor. İçeriğinin %40’a yakını su olan Water Stain rujların tam 12 farklı rengi var ve hepsi de bir harika!

6. Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine Rujlar

6 Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine Rujlarİkonik YSL rujlardan bir diğeri de Rouge Volupte Shine rujlar. Kremsi formüllü ve parlak bitişli bu rujlar, dudakların çok daha nemli, parlak ve çekici görünmelerini sağlıyor. Bir lip balm sürmüş gibi bakımlı bir etki verirken, parlak ve yarı saydam renkleriyle inanılmaz göz alıcı bir etki bırakıyor.

7. Yves Saint Laurent Vernis a Levres Vinyl Cream Likit Rujlar

7 Yves Saint Laurent Vernis a Levres Vinyl Cream Likit Rujlar

Dudaklarda Vinyl parlaklığı, son dönemlerde çok sık karşılaştığımız diğer bir makyaj trendi. YSL Beauty Vinyl Cream likit rujlar, kremsi parlaklıktaki formülleri ile kullanması en kolay ve keyifli likit rujlardan biri. Pürüzsüz, nemlenmiş ve vinyl kadar parlak dudaklar için bu likit rujları makyaj çantana mutlaka eklemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler