loader

Mutlu ve Enerjik Görünmeni Sağlayacak Makyaj Tüyoları

Favoriye Ekle

Hepimizin hayatında makyajın yeri aşağı yukarı aynı: Daha bakımlı, daha güzel ve dikkat çekici görünmek istiyoruz. Makyajın bizi mutlu hissettirdiği de bir gerçek. Peki gerçekten seni mutlu ve enerjik gösterecek makyajı nasıl yapabileceğini biliyor musun?

Makyaj tüyoları gerçekten de görüntümüzü belirgin bir şekilde değiştirmemizi sağlıyorlar. Ufak makyaj hileleriyle yorgun geçen gününün yüzüne yansıyan izlerini gizleyebilir, olduğundan çok daha enerjik, ışıl ışıl ve mutlu görünebilirsin. İşte sana mutlu ve enerjik görünmeni sağlayacak makyaj tüyoları!

Nemlendirerek cildinin kendi ışıltısını ortaya çıkar

Nemlendirerek cildinin kendi ışıltısını ortaya çıkar

Her ne olursa olsun, en önemli makyaj tüyon fondötenden önce cildine iyi bir nemlendirici uygulamak olsun. Böylece cildin hem çok daha sağlıklı görünecek hem de fondöten de doğal duracak. Lancôme’un Advanced Génifique Serum, cildinin var olan ışıltısını ortaya çıkarmak ve nemlendirmek için en doğru seçeneklerden biri. Kırışıklık karşıtı etkisiyle ince çizgilerin görünümünü de azaltan bu serum, ince yapısı sayesinde makyaj öncesi çok kullanışlı.

Pürüzsüz, kadife gibi bir cilt

Pürüzsüz, kadife gibi bir cilt

Enerjik, sağlıklı ve bakımlı görünmenin en önemli tüyolarından bir diğeri de cildinin pürüzsüz görünmesi. Bunun için yüksek kapatıcılığa sahip ama aynı zamanda da cildinde hafif görünecek bir fondöten kullanmalısın. Lancôme'un Tient Idole Ultra Wear fondöteni, kusursuz görünmek istediğin günlerde sana yardımcı olacak. 24 saat kalıcı olan bu fondöten, ciltteki tüm kusurları, en iddialı yorgunluk etkilerini bile tek katta gizleyebilecek kapatıcılığa sahip. Üstelik ince yapısı sayesinde ciltte varlığı bile hissedilmiyor.

Göz pınarlarını aydınlat

Göz pınarlarını aydınlat

Mutlu görünmeni sağlayacak bir makyaj hilemiz var: Aydınlatıcını göz pınarlarına uyguladığında çok daha enerjik ve mutlu görüneceksin. Tek yapman gereken, elmacık kemiklerinde kullandığın aydınlatıcını göz pınarlarına da dokundurman. Böylece gözlerin çok daha açık ve ışıltılı görünecek. Çevrendeki herkes de sendeki bu mutluluğun sebebini soracak!

Gözlerinin daha açık görünmesini sağla

Gözlerinin daha açık görünmesini sağla

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Gözlerinin daha açık görünmesini sağlayarak olduğundan çok daha enerjik görünebilirsin. Önceki günün ne kadar yorucu geçmiş ve sen ne kadar uykusuz olursan ol, kirpiklerini kaldırıp hacim verecek bir maskara ile gözlerinin daha açık görünmesini sağlayabilirsin. Bunun için sana önerimiz Lancôme’un Monsieur Big Maskarası’nı kullanman. Kirpiklere 12 kata kadar hacim veren bu inanılmaz maskara, kirpiklerini tek tek ayıracak ve kıvıracak. Böylece gözlerin daha büyük ve açık görünecek.

Mutlu Hissetmek = Parfüm

mutlu hissettiren çekici kadın parfümü önerisi

Parfüm sıkmanın kesinlikle mutlulukla bir alakası var! Eğer sen de bizim gibi düşünüyorsan, mutlu gösteren makyaj tüyolarıyla birlikte parfüm önerisinde de bulunmak isteriz. Sıktığında seni mutlu edecek, sana “Hayat güzel!” dedirtecek bir parfüm önerimiz var: Lancôme La Vie Est Belle!

Julia Roberts’ın insanı mutlu eden gülüşünden ilham alarak yaratılan bu parfüm, iris çiçeği, frenk üzümü, armut ve yasemin notalarına sahip ve bizce resmen mutluluğun şişelenmiş hali. Makyajını tamamladıktan sonra La Vie Est Belle parfümünden birkaç fıs ile kusursuz mutlu görüntünle hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler