loader

Müzik festivallerinde yanına MUTLAKA alman gereken güzellik malzemeleri

Favoriye Ekle
Müzik festivallerinde yanına MUTLAKA alman gereken güzellik malzemeleri
null

Hepimizin bildiği bir gerçek varsa o da, bahar ayıyla birlikte müzik festivallerinin hız kesmeden başladığı. Açık havada gerçekleşen bu festivallerde, sıcak havayı ve hareketliliğimizi de göz önünde bulundurarak ihtiyacımız olan güzellik ürünlerini en stratejik bir biçimde ayarlamalıyız. Senin için hazırladığımız rehber işini kolaylaştıracak!

Makyaj çıkarıcı:

Yüzünü temizlemek için fırsatın olmayacağından makyaj çıkarıcını ve pamuğunu yanınna almayı dene. Öyle ya, yüzünü temizlemeden onca saat durmana izin veremeyiz! Daha pratik bir yöntem de yanına makyaj çıkarıcı mendillerini almak olacak.

Güneş koruması:

Güneşin uzun süre tepede olacağı bahar ayında güneş korumanı mutlaka yanına almalısın. Güneş lekeleri ve yanıkları ile festivali sonlandırmak istemezsin, değil mi?

Deodorant:

Uzun süre dans etmek, tepedeki güneş sık sık terlemene neden olacak. Makyaj çantana deodorantını atmayı unutma.

Waterproof Maskara:

Akan bir makyajla kendini konser alanında yeterince rahat hissedeceğini sanmıyoruz. Suya dayanıklı makyaj malzemeleri kullanmak, uzun saatler boyunca güzelliğini garanti altına alacak.

Bronzer:

Kendini güneşten koruyor olman, yüzüne güneş ışıltısı katmayacağın anlamına gelmez. Bronzerını güneşin normalde yüzünde vurduğu noktalara uygulayarak yüzüne hoş bir ışıltı katmayı dene!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön