Naked Smoky: Kusursuz dumanlı göz makyajının sırrı çözüldü!

Naked Smoky: Kusursuz dumanlı göz makyajının sırrı çözüldü!

Kusursuz bir dumanlı göz makyajı için bir yığın koyu göz farı ve sert bir duruştan fazlası gerekir. Çok istenen ama herkesin yapamadığı mükemmel bir göz makyajının sırrını mı arıyorsun? Mükemmel nötr renklerde dumanlı gözlere sahip olmak için ihtiyacın olan şey Urban Decay'in yeni Naked Smoky far paleti.

En yeni Naked palet, on iki çekici, dumanlı nötr renk ile donatılmış: Dokuzuyla daha önce hiç tanışmadın ve üçü önceki paletlerden en çok beğenilen tonlar. Sıcak bronzlar, çok boyutlu griler, zengin kahverengi, göz alıcı taupe ve simsiyah renkleri deneyimlemeye hazır mısın? Mat ve saten tonlardan ışıltılı tonlara yolculuk yaşamak isteyenler için Naked Smoky aradığımız herşeye sahip. Bir palette bulunması gereken her şey özenle bir araya getirilmiş: İnanılmaz bir renk yelpazesi, mükemmel fırçalar hatta detaylı bir göz makyajı kılavuzu.Naked Smoky: Kusursuz dumanlı göz makyajının sırrı çözüldü!

Bir güzellik ürünü satın aldıktan sonra nasıl kullanılacağını bilmediğin bir hisse kapıldığın oldu mu? Naked Smoky ile gözlerinin etkileyici ve dikkat çekici olması tamamen mümkün. Dört farklı makyaj görünümünden (Iconic UD Smoky Eye, the Smoky Reality Star, the Smoky Cat ya da Everyday Smoky) beğendiğini seç ve uygula, ya da kendi stilini yarat.

Kaliteli bir fırça kusursuz bir makyajın olmazsa olmazıdır. Neyseki Naked Paletle birlikte özel bir çift uçlu fırçaya da sahip oluyoruz. Göz çukurunun üstündeki bölgeyi belirginleştirmek ya da rengi dağıtmak için fırçanın konik tarafını, far ve liner arasında kusursuzca bir geçiş sağlamak için ise fırçanın dağıtıcı tarafını kullanabilirsin. Göz kenarlarını ve kaş kemiği kısmını aydınlatmada kullanabileceğin kadar küçük olduğu gibi, alt kirpik çizgisine dumanlı bir görünüm kazandırmak için de ideal.

Naked Smoky, dağılan duman efektine sahip tasarımı, nerede olursan ol uygulamaya hazır olman için aynası ve bu palete özel olarak tasarlanmış çift taraflı fırçası ile baştan çıkartıcı bir dumanlı makyaj için aradığın her şeye sahip!

BU GÖRÜNÜM İÇİN
URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ