loader

Nasıl daha hızlı makyaj yapabilirim?

Favoriye Ekle

Haydi dürüst olalım: Günlük hayatımızda yapmak istediğimiz her şeyi yapmaya yeterli vakti bulamıyoruz. Uyandığımız andan, geç kalmadan evden çıkana kadar bir koşuşturmacanın içindeyiz. Kimin sabah uzun uzun hazırlanmaya vakti var ki! Bizim vaktimiz yok ama hızlı hazırlanmamıza yardımcı olan makyaj ipuçlarımız var. Seninle de paylaşmamızı ister misin?

1. Makyaj fırçaları kullan

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (12 May 2016, 02:54 PDT)

Makyaj fırçaları seni yavaşlatmaz, aksine makyajını çok daha pratik bir şekilde uygulamana yardımcı olur. Fondötenini fondöten fırçanla, kapatıcını kapatıcı fırçanla, pudranı pudra fırçanla uygula. Söz veriyoruz, sabah makyajın hiç olmadığı kadar profesyonel görünecek. Eğer iyi bir makyaj fırçası arayışındaysan L’Oréal Paris Makyaj Fırçalarını denemeni öneririz.

2. Renk eşitleyici kit kullan

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (1 Şub 2017, 09:57 PST)

Sabah uyandığında ten rengini hızlıca eşitlemek için renk eşitleyici kapatıcı paletini kullan. Cildindeki kızarıklıklara yeşil, koyu halkalara turuncu ve aydınlatmak istediğin noktalara mor kapatıcını uygula.

3. Fiber maskara kullan

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (4 Oca 2017, 08:54 PST)

Sabah takma kirpik takmakla zaman kaybetmemek için iyi bir fikrimiz var. Fiber maskaralarla takma kirpik etkisinden daha da fazlasını elde edebilirsin. İki adımda upuzun ve hacimli kirpikler için önce maskara bazını ardından fiber maskaranı uygula. Tabii ki her zamanki gibi bizim önerimiz: L’Oréal Paris Superstar eXtra Fiber Maskara.

4. Anında daha canlı görünmek için göz pınarlarını aydınlat

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (21 Şub 2017, 03:24 PST)

Gözlerindeki uykuyu anında silmek için göz pınarlarına aydınlatıcı uygula. Sadece birkaç saniyede aydınlık ve canlı bakışlar elde edeceksin. 

5. Allıkla cildine sıcaklık kat

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (18 Mar 2017, 07:05 PDT)

Ten makyajını anında bir adım öteye taşımak için elmacık kemiklerinin yüksek noktalarına gül veya şeftali tonlarındaki allığını uygula. Unutma, bu senenin trendlerinden biri de renkli allık görünümleri. Allık paletini evden çıkmadan çantana at ve gün içinde stil sahibi makyajını güvence altına al.

Nasıl? Sen de daha hızlı hazırlanmadın mı? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön