loader

Natasha Poly, bu ay Vogue Türkiye'nin kapak yıldızı

Favoriye Ekle

L'Oréal Paris Güzellik Elçisi ve Süpermodel Natasha Poly, bu ay neo-feminen stili ile Vogue Türkiye'ye kapak oldu. Londra'da gerçekleşen çekimler, Natasha'nın kadınsı güzelliğini ön plana çıkarırken, yeni feminen anlayışına değinmeyi de unutmadı.

Yeni feminen

Natasha'yı daha önce hiç böyle görmemiştik. Vogue'un Ekim kapağında güzel yıldız bizi '60'lara sürükleyen bir saç modeli ile odak noktası oluyor. Deri ceketi ve altın takıları ise yeni feminen anlayışına vurgu yapıyor.

Makyajına gelince...

Güzellik elçimizin yeşil gözleri kontrast bir buğulu göz makyajı ile ön plana çıkarılmış. Bakışlar göz pınarlarının olduğu noktada beyaz far dokunuşları ile aydınlatılmış. Göz makyajı başlı başına asi güzellik stilinin mimarı. Ten makyajı, göz altlarında, dudak üstünde ve çenede aydınlık kazanmış. Elmacık kemiklerinin üst kısımlarına uygulanan pembe allık spot ışıklarını üzerine çekiyor. Soluk nar çiçeği dudakları ise, dudak kalemi dokunuşları ile çerçevelenmiş ve modelin makyajına retro bir dokunuş kazandırmış.

Kısaca Natasha

1985 yılında Rusya'da dünyaya gelen model kariyerine 2000 yılında doğduğu ülkede başladı. Moskova'da kazandığı güzellik yarışmasının ardından internasyonel kariyeri başladı. Göz alıcı yıldız şimdiye dek yedi kere Amerikan Vogue'un kapağı oldu ve 2009 senesinde dergi tarafından kendi zamanının en iyi modellerinden biri seçildi.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön