loader

Natasha Poly vs. Irina Shayk: Rus güzellerin Berlin istilası!

Favoriye Ekle

İki muhteşem Rus model ve L'Oréal Paris güzellik elçileri, Berlin Moda Haftası'nda karşımıza çıktılar. Natasha Poly ve Irina Shayk, geçtiğimiz günlerde Moda Haftası kapsamında kırmızı halıda göz kamaştırdılar. Her iki güzelin de tercihi siyah kıyafetlerden yana oldu. Bu kombinlerini ise doğal makyajları ve zahmetsiz şık görünen saç stilleriyle tamamladılar. Peki, sence hangi güzel modelin kombini daha güzel görünüyor?

Natasha Poly: Çekici feminenlik

21 Ocak'ta, Moda Haftası Sonbahar/Kış 2016 kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan Natasha Poly dar, siyah, derin dekolteli, leopar desenli tül detayı olan ve ince vücudunu ön plana çıkaran bir elbise tercih etti. Her iki tarafı da farklı görünen elbisesinin bir tarafı leopar desenli, uzun, tül bir elbiseyi yansıtırken, diğer tarafı uzun kollu, siyah, mini bir elbiseyi çağrıştırıyordu.

Güzel model bu cesur elbisesini ıslak görünümlü saçları ve doğal görünümlü makyajıyla tamamladı. Kusursuz bir cilt görünümü ve XXL kirpikleriyle de tüm dikkatleri gözlerinde yoğunlaştırdı.

Ürün önerisi: LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Irina Shayk: Maskülen tavır

Sadece birkaç gün öncesinde de Irina Shayk, 19 Ocak'ta bir resepsiyona katıldı. Kıyafet tercihi ise maskülen ve çarpıcıydı! Çift parçalı, blazer, bedenine tam oturan bir çeketi ve dar, siyah pantolondan oluşuyordu. Bu erkeksi görünüm Irina'nın üzerinde oldukça çekici bir havaya bürünmüştü!

Bu sezonun en trendy saç stillerinden yan ayrımlı, düşük atkuyruğu saç stilini kullanan Irina, makyajında da pembe göz farı ve dolgun dudaklarını vurgulayan nude parlatıcısı ile natürel bir görünüm tercih etti.

Ürün önerisi: L'Oréal Paris Infaillable Lipgloss - 101 Girl On

Sence hangi ünlü modelin görünümü daha güzel? Yukarıdaki oylamamıza katılmaya ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön