0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Neden mutlaka makyaj spreyi kullanmalısın?

Favoriye Ekle

Makyaj sabitleme spreyi kullanıyor musun? 'Makyaj spreyi nedir?' diye sorduğunu duyar gibiyiz. Makyaj spreyi, makyajının gün boyu sabit ve taze görünmesine yardımcı olan makyaj malzemesidir. 

Gün boyu makyajını kusursuz ve taze tutmak kolay değildir. Biz de kalıcı bir ten makyajı için, uzun süre kalıcı fondötenlere ve transparan pudralara sarılıyor ve hatta gün içinde rötuşa ihtiyacımız olursa diye kompakt pudramızı da makyaj çantamızdan çıkarmıyorduk taa ki makyaj sabitleme spreyi ile tanışana kadar. Ten makyajını gün boyu korumanın daha basit bir yolu var. Makyaj spreylerini makyaj rutinine eklemenin neden bu kadar önemli olduğunu keşfetmeye hazır mısın?

Cildinin gün boyu mat görünmesi için

Cildinin gün boyu mat görünmesi için

Makyaj sabitleyici spreyler, isminden de anlayacağın gibi makyaj uygulaması sonrası makyajının sabitlenmesine yardımcı oluyorlar. Eğer makyajını sabitlemek için pudra kadar güçlü bir makyaj malzemesi arıyor ancak daha hafif bir seçenek tercih ediyorsan, makyaj sabitleyici spreyler tam sana göre!

Makyaj sabitleme spreylerinin mat bitişli olanları en çok yağlı ciltlilere uygundur. Yağlı bir cildin varsa ve makyajının parlamasından endişe duyuyorsan mat bitişli makyaj spreylerini kullanmalısın. Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Spreyi makyajının parlamasını önler, mat bir görüntü yaratır. Özellikle düğün, nişan ve davet makyajlarında mutlaka mat bitişli makyaj spreyini kullanmalısın. Bu sprey hakkında tüm detayları öğrenmek için bu yazımıza ışınlanabilirsin!

Makyajının gün boyu taze ve aydınlık durması için

Makyajının gün boyu taze ve aydınlık durması için

Makyaj spreyleri yalnızca cildinin daha iyi hissetmesini sağlamıyor aynı zamanda geliştirilmiş formülleri makyajının gün boyu kalıcı olmasını da sağlıyor. Biz de zaten bunu istiyoruz, öyle değil mi?

Aydınlatıcı etkili makyaj sabitleme spreyleri genellikle vitamin ve antioksidanlar içererek cildini rahatlatmayı amaçlar. Gözenek görünümünü minimuma indirir, kızarıklığı azaltır, fazla yağı emer ama aynı zamanda cildi nemlendirir ve teninin daha ışıltılı ve aydınlık durmasını sağlarlar. L'Oréal Paris Shake & Glow makyaj spreyi hem makyaj bazı hem de makyaj sabitleme spreyi olarak kullanılabiliyor. Aydınlık ve taze bitişe sahip olan bu makyaj spreyini normal ve kuru ciltlilere öneriyoruz. 

Makyajının kalıcılığını arttırmak için

Makyajının kalıcılığını arttırmak için

Makyajını bitirdikten sonra içinden 'keşke makyajın gece boyu böyle görünse' diye geçirdiğini duyar gibiyiz. Makyajının bozulmadan gece boyu kusursuz görünmesi için makyaj sabitleme spreyini mutlaka yanına almalısın. 

Bizim en sevdiğimiz makyaj sabitleme spreylerinden biri Urban Decay All Nighter Sabitleyici Spreyi. Makyajının saatlerce akmadan, çizgilere dolmadandağılmadan ve daha yeni yapılmış gibi muhteşem durmasını sağlayan Urban Decay All Nighter Sabitleyici Spreyi kullanabilirsin. All Nighter Spreyi sıktıktan sonra istersen dans pistinden hiç inme, yine de makyajında herhangi bir akma veya bozulma göremezsin. Evet iddiamız büyük çünkü bu makyaj sabitleme spreyine çok güveniyoruz. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler