loader

Neo Pin-up yarışı: Karlie Kloss vs. Barbara Palvin

Favoriye Ekle
Neo Pin-up yarışı: Karlie Kloss vs. Barbara Palvin

L'Oréal Paris sponsorluğunda gerçekleşen, tüm ilginin odağı 68. Cannes Film Festivali, tüm cazibesiyle devam ediyor! Festivalin sekizinci gecesinde, Macar model ve L'Oréal Paris güzellik elçisi Barbara Palvin nihayet kendini gösterdi. Kedi bakışlarıyla etrafı ısıtan güzel modelin yanı sıra, Karlie Kloss da göz kamaştırıyordu. 24 Mayıs'a kadar heyecanı katlanarak devam edecek olan etkinlikte; bu yıl renkli dudaklar ve kedi bakışlarıyla Neo Pin-up trendi oldukça baskındı. Kloss ve Palvin'in bu trendi nasıl uyguladıklarını öğrenmek ister miydin?

Femme Fatale Karlie Kloss

L'Oréal Paris güzellik elçisi, Fransızca fettan kadın anlamına gelen bu tamlamanın içini tam anlamıyla dolduruyor! Kırmızı ruju ve sarı saçlarıyla çekici bakışları, siyah beyaz kırçıllı elbisesiyle son derece gösterişli görünüyor! Deri detaylarıyla süslenmiş elbisesini mat kırmızı rujuyla tamamlayan Kloss, profesyonel duruşu ve çekici pozlarıyla da göz dolduruyor. Sen de onun gibi mükemmel kırmızı dudaklar için, ruj öncesinde dudaklarına ince bir kat fondöten sürebilir, üzerinden dudak kalemiyle geçebilirsin.

Kedi gözlü Barbara Palvin

Macar model Barbara Palvin, ıslak görünümlü topuzu ve sıradışı kedi gözleriyle kırmızı halıda enerjisini yanısıtıyor. Farklı bir güzelliğe sahip olan Palvin, renkli gözlerini siyah kedi göz makyajıyla vurgularken, dudaklarında nude bir görünümle elbisesini ve göz makyajını öne çıkarıyor. Sen de mükemmel kedi gözlere sahip olmak için, eyeliner öncesinde primer kullanmayı ihmal etme.

Jüri sensin

Neo Pin-up akımına uyan L'Oréal Paris güzellik elçileri, farklı stillleriyle çok güzel görünüyorlar. Karar vermekte zorlanıyoruz! Senin oyun kimden yana?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön