loader

Neon alarmı: Parla parlayabildiğin kadar

Favoriye Ekle
Neon alarmı: Parla parlayabildiğin kadar

Güneş ışınları gözlerimizi kamaştırırken, makyajımızı geri plana atmanın hiçbir anlamı yok. 2014 trendlerinden gücümüzü alıyor, makyajımıza neonları eklemek için zaman kaybetmiyoruz!

Renkli maskara

Renkli maskara trendi, en göz korkutan ama en eğlenceli 2014 trendlerinden biri. Küçük bir dokunuşla, göz makyajını bambaşka renklere taşımak için sen de parlak renkli maskaraların büyüsüne kendini bırak. Söz veriyoruz, pişman olmayacaksın.

Parlak eyeliner

Eyelinerlar da maskaralar gibi renklenmeyi tercih ediyor. Klasik siyah eyelinerdan vazgeçmenin imkansız olduğunu biliyoruz ama bu küçük değişiklik için sonradan bize teşekkür edeceğine de eminiz. Bu Cumartesi parlak renkli bir eyelinerla göz makyajına yeni bir soluk getir.

Neon tırnaklar

Renkleri yansıtmayı en sevdiğimiz yer, tırnaklarımız. Neon etkisini tırnaklarına taşıyarak, özellikle plaj saatlerinde harika etkiler yaratabilirsin.

Göz alan dudaklar

Neon etkisini en çok hissettiğimiz yerlerden biri de dudaklarımız oldu. Özellikle fuşya ve turuncu renkte dudaklar, podyumlardan, kırmızı halıya her yerdeydi! Tercihini hangi renkte yaparsın bilmeyiz ama, dudaklarına gökkuşağını eklemek için acele etmelisin!

İddialı gözler

Parlak renkleri göz kapağımıza taşıma fikrini oldukça sevdik. Bahardan beri özellikle ışıltılı maviden vazgeçemiyoruz. Bir yandan da Barbara Palvin'in 2013 Cannes Film Festivali'ndeki turuncu göz makyajını da her an deneyebilmek için aklımızda bulunduruyoruz. Sen de yaz akşamlarındaki konserlerde ve partilerde, göz makyajını iddialı renklere büründürebilirsin.

Durma, parla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön