loader

Neon bikiniyle hangi makyajı yapmalı?

Favoriye Ekle
Neon bikiniyle hangi makyajı yapmalı?

Sıcak havalar ve insanların daha fazla renkli giyinmek istemesi arasında bir doğru orantı olduğuna eminiz. Moda tutkunları saçlarda renkli ve eğlenceli gölgelerden, farklı renklerde rujlara kadar renkli her şeyin akımına kapıldı bile.

Tabii hepsini en güzel sergileyebileceğimiz yer şüphesiz havuz kenarları. Biz editörler olaraksa neon renklerde mayoları neon renklerde makyaja tercih ediyoruz.
Mayolardan ve makyajlardan söz etmişken... havuz kenarında limon yeşili veya turuncu bikiniyle rahatlarken, hangi makyajı kullanmayı düşünüyorsun?

DENGE

Bu en basit kural. Mayonda dramatik bir renk tercih ettiysen, makyajını tamamen sade tutmalısın. Zaten renkli mayon yeterince ilgiyi üzerine çekecek. Gerçekten o parlak turuncu göz makyajını yapmaya kararlı mısın? Üstelik yaz günleri ağır makyaj için pek de ideal değilken...
Bu nedenle makyajını olabildiğince sade tut; cildini güneşten koru ve güneş koruması içeren hafif bir fondöten kullan. Gözlerini bir parça göz kalemi ve suya dayanıklı maskarayla ön plana çıkarabilirsin. Eğer daha cesur hissediyorsan ve havuzda değil de havuz kenarında vakit geçireceksen parlak renklerde bir ruja yönelebilirsin.

OJE ETKİSİ

Renk ekleyebileceğin bir yerde tırnakların. Eğer yüzündeki makyaj doğal olacaksa, ojende bir o kadar parlak ve dikkat çekici olabilir!

Biz hazırız!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön