loader

New York'a Giderken Danla Biliç'in Makyaj Çantasında Neler Var?

Favoriye Ekle

Yılın en hareketli zamanlarından biri geldi çattı: Moda’nın kalbi bu günlerde Maybelline New York Fashion Week’te atıyor! Biz de bu ışıltılı haftayı Makyaj Şehirde sayesinde Danla Biliç ile birlikte takip ediyoruz! Bakalım New York Moda Haftası elçimiz Danla Biliç’in New York’a giderken makyaj çantasında neler var!

Moda haftaları hem stil hem de güzellik açısından yılın en hareketli, en ilham dolu günleri. Önümüzdeki sezonların trendlerini keşfettiğimiz, özellikle de podyumlarda gördüğümüz makyaj ve saç stillerinin güzellik dünyasına damgasını vurduğu Maybelline New York Fashion Week 2019’u bu yıl Makyaj Şehirde ile takip ediyoruz. Maybelline New York makyaj artisti Alp Kavasoğlu’nun muhteşem makyajları ve Danla Biliç’in ilham verici stiliyle bu yıl yine bizim için heyecan dorukta. Biz de tıpkı onlar gibi defilelerin arkasına sızdık ve Danla Biliç’in New York’a giderken yanına aldığı makyaj çantasını mercek altına aldık! Bakalım, Danla Biliç’in favori Maybelline ürünleri hangileri?

Editörün Notu: 2019 Maybelline New York Fashion Week'e özel bir sürpriz de var! Bu ay boyunca Watsons'dan yapacağın Maybelline ürün alışverişlerinde New York'a uçak bileti ve birçok sürpriz hediye kazanabilirisn. Detaylar için bu makalemize bekleniyorsun: Hazırlan! En Sevilen Maybelline Ürünleriyle New York'a Uçuyorsun

Maybelline Fit Me Fondöten

Maybelline Fit Me Fondöten

Doğal mat bitişli, ciltteki kusurları gizleyen, asla ama asla ağırlık yaratmayan, gözenek görünümünü azaltan ve parlamayı da önleyen Maybelline Fit Me Fondöten, en iyi fondötenler listemizin değişmez üyesi. Bu harika fondöten, Danla Biliç’in makyaj çantasında ilk dikkatimizi çekenlerden. Cildin rengine ve dokusuna uygum sağlayan Fit Me Fondöten, New York Moda Haftası’nın hareketli günlerine en uygun fondöten.

Editörün Önerisi: Fit Me Fondöten'in tüm renklerini incelemek ve kendi rengini bulmak için bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Gündüz defileler gece defilelerin after party’leri derken, Moda Haftası boyunca yorgunluk da tavan yapabiliyor. Danla Biliç’in makyaj çantasındaki kapatıcısı ise yorgun görünümü anında gizleyen, en koyu göz altı morluklarını bile kapatan Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı. Hem kolay uygulanan, hem en yoğun kusurları bile anında kapatan hem de gün boyu kalıcı bir kapatıcı arıyorsan, Maybelline Instant Anti Age Kapatıcı’yı mutlaka denemelisin.

Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline Lash Sensational Maskara

Tek tek ayrılmış, yelpaze etkili, yoğun ve hacimli kirpiklerin sırrını biliyorsun: Maybelline Lash Sensational Maskara. Danla Biliç’in makyaj çantasında da bu maskarayı görünce kendisine hak verdik: Çekici ve etkili bakışlar için daha iyi bir maskara düşünemezdik. Eğer sen de kirpiklerinin daha dolgun ve hacimli, tek tek ayrılmış görünmelerini istersen, Lash Sensational Maskara’yı denemelisin.

Maybelline Hyper Precise All Day Eyeliner

Maybelline Hyper Precise All Day Eyeliner

Keskin, incecik ve çekici bir eyeliner için Danla Biliç’in makyaj çantasındaki eyelinerın peşine düştük! Maybelline Hyper Precise Eyeliner, ince ucuyla en kusursuz eyelinerların anahtarı! Tüm gün kalıcı, yoğun renkli ve kolay uygulanan bu eyeliner aynı zamanda suya da dayanıklı!

Maybelline Master Chrome Extreme Aydınlatıcı

Maybelline Master Chrome Extreme Aydınlatıcı

Maybelline New York Moda Haftası, aydınlatıcı olmadan olmaz! Podyumların ışıltısını cildine taşımak için son olsan hangi aydınlatıcıyı kullanırdın? Bize sorarsan, New York’un ışıltısına Maybelline Master Chrome Extreme'in güçlü metalik yansıması çok yakışırdı. Danla Biliç’in de makyaj çantasından ayırmadığı bu aydınlatıcıyı denemelisin!

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Moda Haftasının ne kadar yoğun ve koşuşturmacalı geçtiğini Makyaj Şehirde Instagram hikayelerinden her an takip ediyoruz! İşte bu yoğun trafik sırasında makyaj tazelemeye, hele ki ruj tazelemeye kimsenin vakti olmazdı. Bu yüzden Maybelline New York Fashion Week’te tazeleme derdi olmayan, süper mat ve süper kalıcı likit mat ruj önerimiz: Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar! Bir kere sürdükten sonra sen isteyene kadar yerinden kıpırdamayan bu likit mat rujlar, Danla Biliç’in de vazgeçilmezi.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/