loader

New York Moda Haftası: Nude rujun sadeliği mi yoksa fuşyanın çekiciliği mi?

Favoriye Ekle
New York Moda Haftası: Nude rujun sadeliği mi yoksa fuşyanın çekiciliği mi?
New York Moda Haftası: Nude rujun sadeliği mi yoksa fuşyanın çekiciliği mi?_1

New York Moda Haftası bitti ama etkileri devam ediyor. Ünlülerin makyajlarından, stillerine kadar yakından incelediğimiz bu etkinlikler adeta bizim hayat damarımız! 2016 İlkbakar-Yaz sezonunun trendlerini uygulamak için biraz zamanımız var ama zamansız makyaj stillerine ne demeli? Adriana Lima ve Gigi Hadid'in klasik ve karakteristik rujları bizi kalbimizden vurdu! Senin gönlün nude rujun asilliğinden yana mı, yoksa fuşyanın dişiliğinden mi?

Nude ruj

Yoğun göz makyajlarını en başarılı şekilde uygulamanın yolu, onu nude bir ruj ile dengelemekten geçiyor. Ten rengi dudaklar, doğru uygulandığı takdirde, dudağını daha dolgun gösterebilirler. Ayrıca, nude ruju sadece yoğun makyaj ile değil, natürel ve sade makyaj stili ile de kombinleyebilirsin. Adriana Lima, New York Moda Haftası'nda kuyruklu eyelinerını, bronz allık ve highlighter kullanarak kombinlendi. Yüzünde vurgulamak istediğin yerleri bu şekilde öne çıkarıp, nude rujunla hem sade hem de çarpıcı gözükebilirsin.

Fuşya ruj

Vurgulu dudaklar için, fuşya ruja kim hayır diyebilirki? Özellikle Gigi Hadid gibi beyaz tenlilere çok yakışan fuşya tonlarını, bol maskara ve pembe tonlarında allık ile kombinleyebilirsin. Bembeyaz dantel elbisesi içinde nefes kesen Gigi, dişiliğini fuşya ruj ile ortaya koydu. Sen de katılacağın davete damga vurmak istiyorsan, ten rengine uygun bir kırmızı ruj seçebilirsin. Yaz bitmeden, fuşyanın bu tonlarını denemeni şiddetle tavsiye ederiz.

Senin favorin hangisi, Gigi'nin çarpıcı fuşyası mı, Adriana'nın natürel nude ruju mu?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön