loader

Nilperi Şahinkaya ile #makyajselfiem : 5 adımda makyajınla onu büyüle!

Favoriye Ekle

İlk buluşma biz kızlar için son derece önemlidir. İlk izlenimimiz muhteşem olmalı, o gece kusursuz geçmeli! Nilperi Şahinkaya da erkek arkadaşı ile buluşma öncesi biraz heyecanlı! Siyah minimal elbisesini çarpıcı bir makyajla kombinleyerek erkek arkadaşının nefesini kesmek istiyor. Ondan ilham almak için yapman gereken tek şeyse adımları takip etmek.

Onu makyajınla büyüle

Birinci adım:

Ten rengine uygun fondöteni seçmek doğal sonuçlar elde etmenin en önemli adımı. Fondötenini noktalar halinde yüzüne uygula ve parmakların yardımı ile fondöteni iyice dağıt.

İkinci adım:

Eyelinerını göz kapaklarına ince bir şekilde çek ve ardından eyeliner stilinin kuyruk kısmını oluştur... Nilperi'nin tercihi Lancôme Artliner'ın ince ucu pratik uygulamalar için ideal.

Üçüncü adım:

Bakışlarımızı kirpiklerimizle vurgulamayı seviyoruz. En etkili sonuçlar için takma kirpik etkisi yaratan maskaranı cat eye eyeliner stilinle uyumlu olarak yanlara doğru uygula. Uygulamayı zigzag hareketlerle yaparak topaklanmaların önüne geç ve daha yoğun bir görünüm elde et.

Dördüncü adım:

Sıra bronzer uygulamasında. Yaygın hatalardan biri bronzerı kontur uygulaması için kullanmak. Oysa yapman gereken tek şey bronzerını güneşin yüzünde vurduğu noktalara uygulayarak doğal bir görünüm elde etmek.

Beşinci adım:

Makyajını tamamlamak için seçtiğin lip glossunu dudaklarına uygula. Nilperi'nin tercihi geçtiğimiz sezonun trend rengi marsala. İşte bu kadar!

Sürprizler için beklemede kal!

Videoda kullanılan ürünler:

- Kusursuz bir ten görünümü için vazgeçilmezimiz YSL Fond de Teint Encre de Peau

- En zorlu eyeliner uygulamalarını bile kolaylaştıran Lancôme Art Liner Eyeliner

- Hem gür hem uzun, rüya kirpiklere kavuşmamızı sağlayan YSL Mascara Faux Cils

- Güneşin ışıltısını yaz kış cildimize taşımamıza yardımcı olan Lancôme Belle de Teint Bronzer

- Dudaklarımıza nem desteği sağlarken kusursuz bir renk veren Giorgio Armani Parlatıcı Lips Maestro (Marsala rengi)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön