loader

Nude görünüm: Çıplaklığa cesaret

Favoriye Ekle
Nude görünüm: Çıplaklığa cesaret

Eğer bizi biraz olsun tanımışsan, belirgin ve yoğun makyajlardan hoşlandığımızı anlamışsındır. Parlak göz farlarını ya da koyu rujları sürdüğümüzde daha mutlu oluyoruz. Buna rağmen, hatta bunu itiraf etmeliyim, bazen doğal güzellik her şeyden güzeldir, onu hiçbir şey yenemez!

DOĞAL GÜZELLİK

Nude makyajın en önemli özelliği doğal görünmesi. Dolasıyla yüzüne fazla ürün sürmene gerek yok. Hedefin yüz hatlarını belirginleştirmek olsun. Örneğin, büyük gözlerin ve kalın kirpiklerin varsa tek kat maskara sürmek onları ortaya çıkarmak için yeterli. Eğer cildinde gözaltı morlukları ya da sivilce lekeleri gibi renk düzensizlikleri varsa, sadece bu bölgelere kapatıcı sür. Kapatıcının cilt tonuna uyum sağlamasına özen göster.

Her yüz birbirinden farklı, dolayısıyla makyaj kişiye özel olmalı. İşte makyaja başlaman için birkaç genel fikir...

TEMEL ADIMLAR

Nude ruj

Dudaklarda güzellik klasiği. Doğal dudaklar bu trende tamamen uyuyor çünkü dudaklarının doğal görünmesi gerekiyor. Aynı zamanda makyajına ışıltılı bir dokunuş ve farklılık katıyor.

Doğal göz farı

Hafif ışıltılı ten rengine uygun göz farı, makyaj çantanda mutlaka olması gereken ürünlerden. Gözlerine canlılık katacak ve ışıldamasını sağlayacak.

BB Krem

Cildini ağırlaştırmadan kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Kaş Kalemi

Kaşlarındaki boşlukları doldurmadan bakımlı görünemezsin. Kaşlarını boyamak ve taramak yalnızca saniyelerini alarak yüz şeklini belirginleştirir.

İşte senin için birkaç ipucu ve nude makyaj ilhamları. Çıplaklığa cesaretin var mı?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön