loader

Nude göz makyajı nasıl yapılır?

Favoriye Ekle

Nude bir göz makyajının ipuçlarını öğrenmek ister miydin?

Hazır yaz ayları da gelmişken, pratik ve etkili makyajlara yönelmek istememiz son derece normal. Yoğun buğulu bakışlarımızı kış aylarına sakladık. Bu sıcak mevsimde tek istediğimiz etkili, hafif ve şık bir göz makyajı. Doğru ürün ve renklerle birkaç dakika içinde istediğin görünümü yakalayabileceğini söyleseydik, ne düşünürdün?

MAKYAJCOM (@makyajcom)`in paylaştığı bir gönderi (21 Haz 2017, 01:06 PDT)

Doğru duydun, birkaç dakika içinde etkili ve nude bir göz makyajı yapabilirsin. Peki bunun için nelere ihtiyacın var? İki farklı tonda jel göz farı ve etkili bir maskara! İnan, fazlasına gerek yok. 

Nude dokunuşlar

Öncelikle, iki farklı nude göz farı tonu seç. Biri diğerinden daha koyu olsun. Açık nude tonunu tüm göz kapaklarına uygula. Koyu olanı ise yalnızca gözlerinin dış köşelerine ve göz kapaklarının katlanma bölgesine uygulayarak bakışlarına derinlik kazandır.

Nude göz makyajı nasıl yapılır?_1

Bizim favorimiz L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint Jel Göz Farlarının Nude tonları. Aşık eden nude tonlarına sahip serideki farların en sevdiğimiz yanı ise pratik bir şekilde kolayca uygulanması ve kalıcı olması! 

Romantik kirpikler

Bu adımın ardından, hacim ve kıvrım veren bir maskarayı zigzag hareketlerle kirpiklerine uygulayarak kirpiklerine flörtöz bir etki kazandır. Nude göz makyajın neredeyse hazır. 

Nude göz makyajı nasıl yapılır?_2

Eğer hangi maskarayı kullanacağını bilemiyorsan L'Oréal Paris Miss Baby Roll Mega Volume Maskarayı deneyebilirsin. Bizden tam puan alan bu maskara anında kirpiklerine aradığın kıvrımı, uzunluğu ve hacmi kazandıracak. Endişelenmene gerek yok, bu maskara birçok maskaranın aksine topaklanma da yapmıyor! 

Nude ve etkili bir göz makyajı yapmak işte bu kadar kolay! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön