loader

NYX Professional Makeup Barbie Koleksiyonunu İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Eğer sen de yeni Barbie filmi ne zaman geliyor? diye merak ediyorsan, NYX Professional Makeup Barbie makyaj koleksiyonunu bizimle birlikte incelemelisin!

Barbie filminin vizyona girmesi için gün sayarken, en sevdiğimiz makyaj markalarından biri olan NYX Professional Makeup x Barbie The Movie makyaj koleksiyonu ile heyecanımız 10 kat daha arttı diyebiliriz. Küçükken giydirip süslemeyi çok sevdiğimiz Barbie’lerimizi düşünürsek, Barbie makyaj ürünleri için ne kadar heyecanlandığımızı tahmin edersin!


İşte karşında NYX Professional Makeup Barbie makyaj koleksiyonu!


Editörün Notu: Sınırlı sayıdaki NYX Professional x Barbie The Movie Koleksiyonunu Watsons mağazalarında bulabilirsin.

NYX Professional Makeup x Barbie The Movie makyaj koleksiyonu

NYX Professional Makeup x Barbie The Movie makyaj koleksiyonu

NYX Professional Makeup Barbie makyaj ürünlerini TikTok’ta gördüğümüzden beri aklımız başımızdan gitmiş gibi! Çocukluğumuzda 7/24 oynadığımız, giydirip süsleyip her seferinde farklı bir senaryoyla oynadığımız Barbie bebeklerimizin yeri apayrı. Haliyle NYX Professional Makeup x Barbie The Movie koleksiyonunu görünce resmen çocukluğumuza ışınlandık.

NYX Professional Makeup x Barbie The Movie koleksiyonunda, filmden esinlenerek oluşturulmuş, pembe ağırlıklı olmak üzere renkli ve canlı mükemmel makyaj malzemeleri bulunuyor. Bir Barbie bir de Ken olmak üzere iki far paleti, pembe tonlu iki likit mat ruj ve lip gloss, bir yüz paleti, kapaklı cep telefonu şeklinde bir ayna ve pembeli bir takma kirpik bulunuyor. Şimdi gel Barbie makyaj ürünlerine daha yakından bakalım…

NYX Professional Makeup Barbie Mini Göz Farı Paletleri

NYX Professional Makeup Barbie Mini Göz Farı Paletleri

Koleksiyondaki Barbie far paletleri canlı ve parlak, tam Barbie dünyasını yansıtan renklere sahip. Pembe sıcak tonlara sahip It’s a Barbie Party ve pembe ve soğuk tonlara sahip Ken-Energy far paletleri ile tam bir Barbie makyajı yapmak mümkün.

NYX Professional Makeup Barbie Mini Göz Farı Paletleri 2

Far paletindeki farlar ise NYX Professional Makeup farların ikonik pigmentasyonlu ve yumuşak formülüne sahip. Her far paletinin kenarında ise mini boy bir gloss da bulunuyor.

NYX Professional Makeup Barbie Mini Allık Paleti

NYX Professional Makeup Barbie Mini Allık Paleti

Koleksiyondaki allık paleti olan Greetings From Barbieland'de ise bir allık, altın tonlu bir aydınlatıcı ve bir de bronzer bulunuyor. Hepsi son derece pigmentli ve çok kolay dağılıyorlar. Etkisini artırmak istediğinde ise doğal bir etki veriyorlar.

NYX Professional Makeup Barbie Smooth Whip Likit Mat Rujlar

NYX Professional Makeup Barbie Smooth Whip Likit Mat Rujlar

Barbie koleksiyonundaki NYX Professional Makeup Smooth Whip Barbie rujları ise bugüne kadar gördüğümüz en güzel pembe tonlarına sahip. Uzun süre kalıcı ve köpük formdaki bu likit mat rujlar, Barbie makyajı için birebir.

NYX Professional Makeup Barbie Butter Gloss Dudak Parlatıcısı

NYX Professional Makeup Barbie Butter Gloss Dudak Parlatıcısı

Barbie pembesi bir dudak parlatıcısına hangimiz hayır diyebiliriz ki? Barbie’den ilham alan tonuyla It’s a Barby Party Butter Gloss Dudak Parlatıcısı bizce kaçırılmaması gereken bir koleksiyon üyesi.

NYX Professional Makeup Barbie Makyaj Aynası

NYX Professional Makeup Barbie Makyaj Aynası

NYX Professional Makeup x Barbie The Movie makyaj koleksiyonunun belki de en ikonik üyesi katlanır cep telefonu şeklindeki makyaj aynası. Çocukluğumuzdaki Barbie eşyalarının hissini veren bu ayna sence de çok tatlı değil mi?

NYX Professional Makeup Barbie Jumbo Takma Kirpik

NYX Professional Makeup Barbie Jumbo Takma Kirpik

NYX Professional Makeup x Barbie The Movie koleksiyonunda bir de pembe renkli bir takma kirpik bulunuyor. Siyah-pembe kirpiklerin bir arada olduğu bu takma kirpikle Barbie makyajıan imza atabilir ve Barbie bakışlarına sahip olabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler