NYX Professional Makeup Face Awards 2018 Türkye'nin Finalisti Belli Oldu!

NYX Professional Makeup Face Awards 2018 Türkye'nin Finalisti Belli Oldu!

Yılın en sevdiğimiz yarışması sonuçlandı! En yaratıcı makyaj sanatlarının yarıştığı NYX Professional Makeup Face Awards yarışmasının birincisi belli oldu!

Gülşah uzun, yarışmanın finalinde hazırladığı ''Berrak Rüya'' makyajıyla birincliği kazandı! Gülşah'ın bu inanılmaz makyajını biz hayranlıklar içinde izledik. Makyaj sanatının sınırlarını zorlayan, klasik makyaj anlayışından çok daha yaratıcı ve derin anlamlar yakalayan 'berrak rüya' yolculuğuna bi tek kelime ile bayıldık. Sen de bizim gibi makyaj videoları izlemeyi seviyorsan bu videoyu keyifle izleyeceğine eminiz. 
NYX Professional Makeup Face Awards YarışmasıBu yıl üçüncüsü düzenlenen NYX Professional Makeup Face Awards yarışması makyaj severlerin en yakından takip ettiği organizasyonlardan biri. NYX Professional Makeup tarafından açıklanan temaya uygun makyajların sergilendiği bu yarışmada özgün ve yaratıcı makyajlarda karşımıza çıkıyor. 

Bu yılın makyaj teması yapay zeka oldu. Yapay zekanın bizde uyandırdığı algıyı makyajlarına yansıtan makyaj sanatçıları YouTube'da bugüne kadar gördüğümüz en farklı makyajlara imza attılar. Makyaj malzemelerinin gücünden yararlanan makyaj sanatçıları, yapay zeka kavramını görsellikle buluşturdu. Heyecan verici yarışmanın birincisi ise 4 Temmuz'da yapılan törenle Gülşah Uzun oldu. Makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar'ında juri üyesi olduğu final töreninde heyecan doruktaydı. 3. Face Awards Türkiye'de "Yılın Makyaj Artisti" ve 10.000 TL büyük ödülün sahibi olan Gülşah Uzun final projesinde ''Berrak Rüya'' temasını işlemişti. 

Gülşah Uzun - Berrak RüyaGülşah Uzun, final videosu olan Berrak Rüya temasında düşler alemini makyaja dönüştürüyor. Rüya ile gerçeğin birleşimini vücuduna yansıtan Güşah, makyaj sanatının sınırlarını zorlamış!

Kullandığı makyaj malzelemelerini adeta sanat aracı gibi kullanan Gülşah Uzun'u tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz! Biz makyaj.com ailesi olarak NYX Professional Makeup Face Awards yarışmasını çok seviyoruz. Sen de buradan yarışmaya katılan diğer yarışmacıları yakından tanıyabilirsin.