NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye heyecanı başlıyor!

Türkiye'de bu sene ilk defa düzenlenecek olan NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye heyecanı başlıyor!


Tüm yaratıcılığını gösterip, Los Angeles'ta rüya gibi günler geçirmek istemez misin? Belki de 2016 yılının en iyi makyaj vlogger'ı sen olabilirsin!

Yeteneğini göster!

 

 

Sen de ayna karşısında makyaj yaparak saatlerini geçirip, kozmetik mağazalarındayken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyen bir ''makyaj-seversen', işte şimdi bu sevgini ve yeteneğini kanıtlamanın tam zamanı! Makyaj yapmak konusunda başarılı olduğunu düşünüyorsan ve bu yeteneğini herkesle paylaşmak istiyorsan NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye tam sana göre!

Bu sene Amerika'da 6.sı düzenlenecek olan, makyajı ve kendi tarzını yansıtmayı temsil eden NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye'de ilkini gerçekleştiriyor!

Tüm yaratıcılığını gösterip, makyaj ile harikalar yarat, Los Angeles'ta rüya gibi günler geçirme şansını yakala! Üstelik, ikinci aşamaya geçmeye hak kazananlar, birbirinden güzel NYX Professional Makeup ürünlerinin de sahibi olacak.

20 Ağustos'ta Los Angeles'ta gerçekleşecek olan görkemli ödül töreninde de Patrick Starr'dan Glam&Gore'a kadar bir çok ünlü vloggerla tanışma şansını yakalayabilirsin!

 

Yarışma detayları

 

''Peki, bu harika yarışmaya nasıl katılabilirim?'' diye soracak olursan, www.nyxfaceawardsturkiye.com adresinden katılım formunu doldurup, en sevdiğin makyaj videonu yükleyerek, yarışmaya katılma şansını yakalayabilirsin!

Sen de bu heyecana katılıp, 2016 yılının ''en iyi vlogger''ı olmak istemez misin? Hemen katılıp yeteneklerini herkesle paylaşmaya ne dersin?

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.