loader

NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye TOP 5 belli oldu!

Favoriye Ekle
NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye TOP 5 belli oldu!

Makyaj dünyasının en heyecan verici yarışması olan Face Awards'ın sonuna doğru yaklaşıyoruz. Yarışmacıların makyaj yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sergiledikleri NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye'de bu sene birbirinden ilginç makyaj görünümleriyle karşılaştık. 

Editörün önerisi: Dilersen bu yıl 3.'sü düzenlenen yarışma için geçen senenin kazananı Ece Dinç'in yaptığı özel makyajı buradan inceleyebilirsin.

2018 Face Awards Türkiye yarışmasının teması yapay zekaydı. Yeni nesil yapay zekayı anlatan makyaj görünümleri adeta birer sanat eserini andırıyor!  TOP 10 Yapay Zeka makyajlarında, tüm yarışmacılar harika işler çıkardı! İşte Büyük Ödül 10.000 TL 'ye bir adım daha yaklaşan TOP 5 yarışmacıları aşağıda görebilirsin!

Anzujaamu

İlk olarak Hituji makyajıyla beğenimizi kazanan Anzujaamu, bu sefer de “A.I. Love” yapay zeka konseptli makyajı ile bizi kendine hayran bıraktı! 

Elser Yılmaz

Metalik renklerden yararlanarak yapılan yapay zeka makyajına bayıldık! Elser'in bu makyajını görünce makyaj yeteneklerine hayran kalmamak mümkün değil. 

Gülşah Uzun

Gülşhan Uzun'un yapay zeka makyajı bizleri adeta geleceğe ışınlıyor. Robotların ele geçirdiği filmlerden ilham alınan bu makyajı izlemeni öneriyoruz. 

Serenay Karakaya

Serenay'ın makyajı bizlere 2149 yılının trendlerini tanıtıyor. Geleceğe ışınlanmaya ne dersin?

Sofi Farg

Tematik makyajları izlemeyi seviyorsan Sofi'nin yapay zeka makyajına göz atmalısın! Bu makyaj videosundan öğrenecek çok dersimiz var. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön