loader

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Rujların En İyi 8 Rengi

Favoriye Ekle

Likit mat ruj sevdamızın ilk favorilerinden olan NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream rujların en iyi 8 rengini birlikte inceliyoruz!

Likit mat rujlar ilk çıktıkları zamanlardan beri makyajlarımızın vazgeçilmezleri. Onlarca farklı renk ve formül arasında, ilk denediğimiz ve uzun zamandır da favorimiz olan likit mat rujlardan olan NYX Professional Makeup’ın Soft Matte Lip Cream mat rujlarının en sevilen ve popüler olan renklerini bir araya getirdik. Bakalım sen en çok hangisini beğeneceksin?

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Likit Mat Rujlar

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Likit Mat Rujlar

NYX Professional Makeup rujları, hem bitişleri hem de geniş renk seçenekleri ile her zaman aklımızı başımızdan almışlardır. Özellikle bizi ilk likit mat ruj deneyimi ile tanıştıran serilerden biri de Soft Matte Lip Cream likit mat rujların yeri ayrıdır. Çeşit çeşit nude tonlarından en iddialı kırmızı ve morlara kadar çok geniş renk seçeneği bulunan bu rujların en ilgi çekici tarafları ise her birinin ismi, dünya şehirlerinden oluşuyor.

Mat bitişli, kolay uygulanan, uzun süre kalıcı ve yoğun renkli Soft Matte Lip Cream likit mat rujlar, toplam 46 renk seçeneğine sahipler. Hem günlük hem de gece makyajları için kolaylıkla kullanabileceğin en popüler Soft Matte Lip Cream rujların renklerine şimdi birlikte göz atalım!

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Likit Mat Rujların Renkleri

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Abu Dhabi

Soft Matte Lip Cream rujların en popüler olanlarından biri de sıcak nude tonlu Abu Dhabi rengi. Tüm cilt tonlarına yakışan bu renk, özellikle günlük makyajlarda çok kullanışlı. İster sade bir göz makyajı ile kullan, istersen de yoğunluğu gözlere verdiğin bir gece makyajında, her zaman her türlü makyaj ile yakışacak bir nude mat ruj arıyorsan, NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi rengini mutlaka edinmelisin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Stockholm

Aynı Abu Dhabi gibi ama bir ton daha koyu olan NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Stockholm rengi, buğday tenlilere en çok yakışan nude ruj renklerinden. Stockholm rengini bronz tonlarındaki göz makyajınla birlikte kullanabilir, siyah dumanlı göz makyajı ile uyguladığında da gözlerini ön plana çıkarabilirsin.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Rome

Gül kurusu tonlarında bir nude mat ruj arıyorsan, NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Rome rengi tam sana göre. Bu renk özellikle benzer allık tonları ile kombinlendiğinde güzel sonuç veriyor. Eğer bu tarzı denemek istersen, NYX Professional Makeup’ın Sweet Cheeks allıklarından 05 Bang Bang rengine bakabilirsin.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Monte Carlo

Vişne tonlarında bir kırmızı ruj arıyorsan, NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Monte Carlo rengini mutlaka denemelisin. Soğuk tonlu bu kırmızı likit mat ruj, ince kuyruklu bir eyeliner makyajı ile son derece çekici bir etki bırakıyor.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Sao Paolo

Mercan tonlarındaki likit mat rujlar, özellikle beyaz ve buğday tenlilere çok yakışıyor. Sade ve doğal bir göz makyajı ile tüm iddiayı dudaklarında toplamak için NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Sao Paolo rengini kullanabilirsin.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Istanbul

Gelelim adını İstanbul’dan alan pastel pembe renge. Bu ruj, pembe ruj severlerin favorisi. Sıcak tonlu pastel pembe rengindeki NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Istanbul, romantik makyajlar için ideal.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Addis Ababa

Fuşya rujların dinmeyen bir popülerliği var ve gerçekten de son derece dikkat çekici bir etki veriyorlar. Eğer sen de fuşya mat rujları denemek istiyorsan, NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream likit mat rujların en popüler renklerinden biri olan Addis Ababa rengini denemelisin. Bu fuşya tonunu ister sade bir göz makyajı ile kullanabilir, istersen de çekici bir dumanlı göz makyajı ile kombinleyerek iddiayı artırabilirsin.

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream – Tokyo

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream rujlar arasındaki bir diğer popüler pembe rengi ise Tokyo. Hafif soğuk alt tonlu bu pastel pembe tonu, günlük olarak kullanılabileceği gibi, pastel göz makyajları ile birlikte kullanmak için de ideal. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler