NYX Professional Makeup Türkiye Bağdat Caddesi'nde açıldı!

NYX Professional Makeup Türkiye Bağdat Caddesi'nde açıldı!

Uzun süredir beklediğimiz 'o' gün geldi! NYX Professional Makeup Türkiye ilk mağazasını açtı. Bağdat Caddesi'nde açılan ilk NYX Professional Makeup mağazası açılış gününde oldukça kalabalıktı. Makyaj tutkunlarının akın ettiği NYX Professional Makeup Türkiye açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Eğer sen de yenilikçi ve kaliteli makyaj ürünleri ile tanışmak istiyorsan, seni de en yakın zamanda Bağdat Caddesi'ndeki NYX Professional Makeupmağazasına bekliyoruz.

NYX Professional Makeup Türkiye mağaza açılışı

Uzun süredir beklediğimiz 'o' gün geldi! NYX Professional Makeup Türkiye ilk mağazasını açtı. Bağdat Caddesi'nde açılan ilk NYX Professional Makeup mağazası açılış gününde oldukça kalabalıktı. Makyaj tutkunlarının akın ettiği NYX Professional Makeup Türkiye açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Eğer sen de yenilikçi ve kaliteli makyaj ürünleri ile tanışmak istiyorsan, seni de en yakın zamanda Bağdat Caddesi'ndeki NYX Professional Makeup mağazasına bekliyoruz.

NYX Professional Makeup Türkiye mağaza açılışı

NYX Professional Makeup Türkiye açılışı için erkenden gelen makyaj tutkunları, mağaza önünde uzun bir kuyruk oluşturdu. Ama içeride birbirinden güzel makyaj ürünleri için bizce de beklemeye değerdi! NYX Professional Makeup mağaza açılışına ilk 300 müşteriye verilen hediyeler de bekleyenleri mutlu etti. NYX Professional Makeup'dan aldıkları makyaj ürünlerinin mutluluğu ile fotoğraf çektiren makyaj severlerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.

Sen de profesyonel makyaj fırçalarını ve aksesuarlarını, birbirinden güzel far paletlerini uygun fiyatlara satın almak istiyorsan NYX Professional Makeup Türkiye mağazasına en yakın zamanda uğramanı tavsiye ediyoruz. En yeni makyaj trendlerini yakından takip ediyorsan, makyaj yapmak senin için tutkuysa, bu mağazadan kolay kolay çıkamayacaksın.