loader

O bir makyaj ustası: Irina Shayk

Favoriye Ekle
O bir makyaj ustası: Irina Shayk

Sen makyaj yapmayı çok iyi biliyorsun. Arkadaşların arasında her zaman doğal görünümlü fakat etkileyici makyajlarla göründüğün için, kimse senin bu kadar bilgili olduğunu tahmin etmiyordur. Fakat makyaj bilgini bizden saklayamazsın!

Tıpkı Irina Shayk gibi doğal fakat etkileyici adımları tercih ediyorsun, dolgun dudaklar, hacimli kirpikler ve hafif dumanlı göz makyajı... Şimdi senin makyaj stiline yakından bakıyoruz, bizim de mutlaka öğrenmemiz gerekecek noktalar illaki vardır. 

Mat ve dolgun dudaklar

Irina Shayk'ın imza makyajı kuşkusuz dolgun ve mat dudaklarıdır. Genellikle nude tonları tercih eden Irina, bu tekniği sayesinde dudaklarını daha dolgun gösteriyor. Unutma, açık tonlu rujlar ışığı daha iyi yansıttığı için dudaklarıı her zaman daha dolgun gösterir.

Eğer Irina Shayk gibi dolgun dudakların yoksa ufak makyaj hileleriyle dudaklarını olduğundan daha dolgun göstereilirsin. Rujunu sürmeden önce dudaklarını bir tık dışarıdan dudak kalemiyle çerçeveleyerek Irina'nın dolgun dudak görünümüne yaklaşabilirsin. 

Çekici göz makyajı

Göz makyajında klasikten uzaklaşmıyorsun. Senin için en iddialı ve çekici görünümlerden biri siyah göz kalemiyle çerçevelenmiş gözler! Gözlerini daha iri gösteren, bakışlarını ön plana çıkaran bu makyaj stilinden kolay kolay kimse seni vazgeçiremez. Sonbahar mevsiminde göz makyajında ufak değişiklikler yaparak makyaj bilgini gözler önüne sürebilirsin. 

Ürün önerisi: L'Oréal Paris Superliner Intense Black

Hafif buğulu bakışlar

Göz makyajında büyük değişimler yapmaya cesaretin yok. Sonbahar aylarında klasik buğulu göz makyajından ilham alarak minimal değişiklikler yapabilirsin. Buğulu göz makyajında sadece iki veya üç far rengini karıştırmanı öneriyoruz. Böylece buğulu bakışların karışık göz makyajının arasında kaybolmamış olacaktır. Nude, kahve veya kızıl tonları sonbahar mevsimi için harika tercihler olacaktır. 

Kusursuz ten makyajı nasıl elde edilir?

Irina Shayk'ı hiç sivilceli veya lekeli gördüğümüzü hatırlamıyoruz. Karşımıza her daim kusursuz çıkan Irina Shayk'ı hayranlıkla izlemeye devam ediyoruz. Kusursuz ten makyajı denilince bizim aklımıza L'Oréal Paris Infallible 24H Matte fondöteni geliyor. Risk almadan kusursuz görünmek istediğimizde elimiz ilk olarak bu fondötene gidiyor.

Hem gündüz makyajında, hem de davetlerde harika görünen bu fondötenle doğal bir bitiş ve kusursuz kapatıcılık sağlayabiliyoruz. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön