loader

Ofis güzelliği: 5 anahtar ürünle muhteşem görün!

Favoriye Ekle
Ofis güzelliği: 5 anahtar ürünle muhteşem görün!

Ofis saatleri içinde bitmek bilmeyen toplantılar arasında son derece yorgun görünebilirsin. Neyseki ofis makyajına yardımcı olacak ve yorgun görünümünü anında canlandıracak makyaj tüyolarımızı ihtiyacımız olan anahtar makyaj malzemeleri ile bir araya getirerek senin için pratik bir rehber hazırladık!

Parlamanın önüne geç

Eğer sen de bizim gibi öğlen olana kadar birçok kez yüzünü elinin üzerinde dinlendiriyorsan ve T-bölgen yıldızlar gibi parlıyorsa pudra uygulaması ile bunun önüne geçebilirsin. Bonus: Eğer koyu bir ruj süreceksen, dudaklarının üzerine de transparan pudra uygulayarak rujun uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsin.

9-6 kalıcı kusursuzluk

Kulağa saçma gelebilir ama bozulan makyajın gün içinde ruh halini bile etkileyebilir. Uzun süre kalıcı bir fondöten gün boyu ten makyajının kusursuz olmasına yardımcı olur!

Işıltı faktörü

Ofis saatleri içinde bir hayli yorulduğunu biliyoruz. Bunun yüzünden anlaşılmaması için, gül tonlarında bir allıkla cildine sıcaklık kat. Elmacık kemiklerinin üzerine sıcaklık katmana yardımcı olacak bu uygulama ile gün boyu sağlıklı ışıltıyı yakalayacaksın.

Canlı ve iddialı bakışlar

Evden çıkarken oldukça uykusuz göründüğüne eminiz, ancak makyaj oyunları ile bu görünümün önüne geçebilirsin. Kahverengi tonlarında bir göz farı ile bakışlarını vurgula ve yorgun gözlerini ustaca maskele!

Işıltılı dudaklar

Tüm makyaj tutkunlarının da bildiği gibi, yorgun bir yüze canlılık katmanın en iyi yolu, canlı bir ruj uygulamasıdır. Eğer iş yerin bu rengi uygulamaya müsaitse böğürtlen tonlarında bir ruja yönelebilirsin. Eğer kurumsal firman bunun için pek uygun bir yer değilse, renkli dudak balmları imdadına yetişecek.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön