loader

Ofis için sofistike bir makyaj önerisi

Favoriye Ekle

Ofis saatleri, bizi daha mütevazi makyajlara yöneltse de, bu eğlenceli ruhumuzu yansıtmamak için bir bahane değil. Sen de hayatının büyük bir kısmını ofiste geçirenlerdensen, ofis saatlerine eğlenceli veya iddialı bir makyajı uyarlamak için rehberimizden yardım alabilirsin.

Bronz gözler

İddialı makyajlardan söz etmişken, sezonun en gözde trendlerinden, metalik ve ışıltılı makyajları bürona taşımaya ne dersin. Bronz ışıltılı bir göz makyajı, kendini hissettirmeye başlayan sonbahar günlerine hoş bir sıcaklık katacak.

Nasıl uygulamalı?

İddialı bir göz makyajının kendini göstermesi ama abartıdan uzak olması için, geri kalan makyajını olabildiğince sade tutmalısın. Nude bir ten makyajı ve hafif ışıltılı nude dudaklar bu konuda imdadına yetişiyor! Bronz ışıltılı göz farını göz kapaklarının üzerine sür ve ilgi odağın bakışların olsun. Kaşlarını da doğal bırakmayı unutma. Saçlarını ensede toparla ve işte ofis güzelliğin hazır!

Stil önerileri

İri küpeler ve kaşmir bir süveter ofis stilin için harika birer seçim olacak. Altın çerçeveli bir gözlük ile sofistike stilin entelektüel bir dokunuşla tamamlanmış olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön