loader

Ofis saatlerine uygun renkli makyaj rehberi

Favoriye Ekle
Ofis saatlerine uygun renkli makyaj rehberi

Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu iş yerinde geçirdiğimizi göz önüne alırsak, iş yerimizde iyi görünerek hayatımızın büyük bir kısmında iyi görünmeyi başarabiliriz. Ne güzel mantık ama! İş yerleri ciddi kurumlardır ve sınır dışı stillerin çok fazla kabul görebileceği alanlar değildir. Haliyle gardırobumuzun iş için ayırdığımız kısmı da sade ve ciddi parçalardan oluşur. Hepimiz için tanıdık değil mi? Makyaja gelince… İş ortamına uygun makyaj genellikle basit, doğal ve bizce biraz da sıkıcı.  Siyah ruj veya takma kirpikten bahsetmiyoruz elbette ama günlük rutinin biraz dışına çıkmaya ne dersin? Monoton hayata bir parça renk katmak aslında çok kolay! O zaman hemen işe koyulalım!

Kedi bakışlar

null

Kedi gözü makyajı iş ortamı için biraz iddialı gibi görünse de, doğru şekilde uygulanırsa günlük makyaj rutinini değiştirecek şahane bir yenilik olabilir. İnce ve düzgün bir kuyruklu eyeliner, gözlerini vurgulamak ve büyük görünmesini sağlamak için en doğru makyaj stili. Üstelik bu tercihin bir sonraki şirket toplantısında seni kesinlikle daha canlı gösterecek! Kusursuz bir kedi gözü makyajı için likit veya jel eyelinerını makyaj çantandan ayırmamanı öneriyoruz. 

Kırmızıdan şaşma

null

Kim demiş iş ortamına kırmızı ruj uymaz diye! Siyah kalem etek ve bluzla kombine edilmiş enerjik bir kırmızı, zerafet ve cesaretin de güzel bir dışa vurumu olabilir. İçindeki enerji ve kıvılcımı patronunun da görmesi için, klasik kırmızı rujunu ofis masandan eksik etme! 

Farklı tırnak tasarımları

null

Renkli ve eğlenceli tırnaklar, ellerin, yüzün kadar ön planda olmadığı için birçok işyerinde rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik seçenekler sınırsız: Trend renkler, farklı tırnak dizaynları, parlak ve simli tonlar gibi çok değişik tasarım deneyebilirsin. 

Ofis ortamına renk katmaya hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön