loader

Okula dönüş vakti: Okula dönmeni kolaylaştıracak 5 etkili sebep

Favoriye Ekle

Ağustos ayının sonlarına geldik ve yavaş yavaş yaza ''hoşçakal'' demeye hazırlanıyoruz. Bütün sene çalışıp yaz boyu tatili hak etmiştin ama şimdi çalışmalara devam etmek gerek... Her ne kadar eğlenceli yaz tatili sonrası üniversiteye dönüş zor olsa da, aslında bazı güzel yanları da var. Bakalım, okula daha çabuk adapte olmanı sağlayacak bu güzel taraflar nelermiş?

Okula dönüş vakti: Okula dönmeni kolaylaştıracak 5 etkili sebep_1

1.Bronzlaşmış ve çekici! Güneşin altında bronzlaşıp, istediğin ten rengine kavuştuysan, senden iyisi yok! Tatil dönüşü, yüzünüzün aydınlık ve canlı görünümünün tadını istediğin kadar çıkarıp, herkese bronz teninle gösteriş yapabilirsin. İstediğin tonda makyajı, gölgelendirme tekniğini rahatlıkla uygulayabilirsin.

2.Gardırobunu yenileyebilirsin! Eylül ayında, Paris Moda Haftası'yla beraber sezon trendleri şekil almaya ve bize ilham vermeye başlıyor. Mağazalar bu trendlere uyan kıyafetlerle dolacak ve hepsi de seni bekliyor! Sonbahar- Kış trendlerine uygun yeni kıyafetlerinle oldukça trendy görünebilirsin!

3.Arkadaşlara kavuşmak. Yaz boyunca görüşemediğin arkadaşlarınla yeniden buluşmak çok heyecanlı olacak! Tatilde yaşadıklarını arkadaşlarınla paylaşarak eğlenceli dakikalar yaşayabilirsin. En iyi arkadaşlarınla vakit geçirmek gibisi var mı?

Okula dönüş vakti: Okula dönmeni kolaylaştıracak 5 etkili sebep_2

4.Hava hala sıcak. Güneş ışınları hala kuvvetliyken, ten rengini korumaya devam edebilirsin. Güzel havalarda, üniversiteden arkadaşlarınla açık havada vakit geçirerek, hem çok keyifli vakit geçirmiş olursun, hem de bronz teninin açılmasını önlersin. Havalar iyi giderken, güneşin tadını çıkarmaya devam!

Okula dönüş vakti: Okula dönmeni kolaylaştıracak 5 etkili sebep_3

5.Yeni malzemeler. Kırtasiye alışverişini sevmeyen var mıdır? Renkli ve çeşit çeşit kalemler, defterler, kap kâğıtları ve daha bir sürü yeni okul malzemesi alarak, çalışma masanı renklendirebilirsin! Dahası, farklı çantalarla da okulda fark yaratabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön