loader

Öneriyoruz: En İyi 5 Kalem Ruj

Favoriye Ekle

Aynaya bakmadan ruj sürmemizi sağlayan, en iyi 5 kalem ruju bir araya getirdik!

Kalem rujlar, pratik uygulanışlarıyla en sık kullandığımız makyaj malzemelerimizden. Aynaya bile bakmaya gerek kalmadan, birkaç hareketle kolayca sürebildiğimiz kalem rujlar, artık makyaj çantalarımızda daha çok yer kaplamaya başladı. Bu yazımızda da çok severek kullandığımız en iyi 5 kalem ruj ve renklerini bir araya getirdik.

Kalem ruj önerisi

kalem ruj önerisi

Kalem rujlar, sivri uçları ve kalem gibi ince uzun formları sayesinde çok pratik bir şekilde uygulanabiliyorlar. Sivri uçları sayesinde, diğer stick formdaki rujlara oranla pratik bir uygulama sağladıkları için çoğunlukla aynaya bakmaya bile gerek kalmıyor. Çantana bir tane kalem ruj atıp gün içinde istediğin zaman, aynaya gerek duymadan rujunu tazeleme fikri sence de çok çekici değil mi? Gel şimdi renklerini ve bitişlerini en beğendiğimiz kalem rujlara birlikte göz atalım.

Maybelline Super Stay Ink Crayon 25 Stay Exceptional

Maybelline Super Stay Ink Crayon 25 Stay Exceptional

Maybelline kalem rujlar son zamanlarda en severek kullandığımız rujlardan. Mat bitişleri, 8 saate kadar kalıcı formülleri ve incecik ucuyla çok kolay uygulanabildiği için çok kullanışlılar. Maybelline Super Stay Ink Crayon kalem rujlardan 25 Stay Exceptional rengi, pembe-nude tonuyla günlük olarak en sık kullandıklarımızdan. “Kalem ruj nasıl açılır?” diye merak ediyorsan, bu kalem rujların arkasında kendi kalemtıraşları bulunuyor, yani ucunu dilediğin zaman kolayca sivrileştirebilirsin.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up 20 French Maid

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up 20 French Maid

Nude bir kalem ruj arıyorsan, NYX Professional Lip Lingerie Makeup Push Up kalem rujlardan 20 French Maid rengine mutlaka göz atmalısın. Koyu nude tonlu bu kalem ruj, kadife gibi yumuşacık yapısıyla çok kolay uygulanıyor, ayrıca gün boyu da kalıcı. Bu kalem rujların en güzel kısmı ise özel formülü ile dudakları dolgunlaştırıyor. Arkasındaki kalemtıraşı ile de kolayca açılabildiği için tam bir “Çantaya at-çık” ruju.

L'Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon - 103 Maple Dream

L'oréal paris infaillible matte lip crayon 103 maple dream

Kolay sürülen, dudakta ağırlık yapmayan, mis gibi karamel kokan ve ultra mat bitişli bir kalem ruj önerisi daha: L'Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon kalem rujlardan 103 Maple Dream, makyajına canlılık katacak bir şeftali tonu. Tüm cilt tonlarına yakışacak bu rengi, her türlü makyaj stilinle kombinleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up 08 Bedtime Flirt

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up 08 Bedtime Flirt

Dudak rengi mat rujları seviyorsan, NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up kalem rujlardan 08 Bedtime Flirt rengi tam sana göre. Sıcak ve nude mat bu ruj, günlük olarak rahatlıkla kullanılabileceği gibi, dumanlı gece makyajlarında dudakları geri plana atmak için de çok kullanışlı bir renk.

Maybelline Super Stay Ink Crayon 65 Settle For More

Maybelline Super Stay Ink Crayon 65 Settle For More

İddialı ve gösterişli makyajları seviyorsan, sana harika bir bordo kalem ruj önerimiz var. Maybelline Super Stay Ink Crayon kalem rujlardan 65 Sette For More, tüm cilt tonlarına yakışacak bir bordo tonu. Üstelik bilirsin, bordo rujları kusursuz uygulamak biraz emek ister. Maybelline kalem rujların sivri uçları, koyu renkli rujları tek seferde hatasız uygulamayı inanılmaz kolaylaştırıyor. Renk ise bir harika!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler