loader

Öneriyoruz: En İyi 6 Göz Makyajı Temizleyicisi

Favoriye Ekle

Makyajın en zorlayıcı adımlarından biri de gün sonunda göz makyajını temizleme kısmı. En koyu göz makyajlarını, suya dayanıklı maskaraları bile saniyeler içinde temizleyen, en iyi 6 göz makyajı temizleyicisi önerimizle karşındayız!

Gün boyu kusursuz göz makyajı, asla akmayan, hacim etkili bir maskara ve keskin kuyruklu bir eyelinerın keyfini sürüyoruz ama işler akşam eve gelince değişiyor. Kat kat sürdüğümüz o maskarayı temizlemek, hele bir de yorgunsak bizi çok zorlayabiliyor. İşte hem kirpiklere ve göz çevresine zarar vermeyen, hem de saniyeler içinde göz makyajımızı temizlememizi sağlayan, en iyi 6 göz makyajı temizleyicisi önerimizi bir araya getirdik!

Garnier Göz Makyaj Temizleyici Express Çift Etki

Garnier Göz Makyaj Temizleyici Express Çift Etki

Göz makyajı temizleme işini en kolay hale getiren, en zorlu ve suya dayanıklı maskaraların bile saniyeler içinde kalıntı bırakmadan çıkmasını sağlayan, Garnier Göz Makyaj Temizleyici Express Çift Etki, çift fazlı bir temizleyici. Kullanmadan önce çalkaladıktan sonra pamuğa az bir miktar bile döksen, gerçekten makyajı saniyeler içinde çıkarıyor ve yağlı bir kalıntı bırakmıyor.

Bu göz makyajı temizleyicisinin en iyi tarafı ise Arginine ile geliştirilmiş formülü, göz makyajını temizlerken aynı zamanda kirpiklere de bakım yapıyor. Düzenli kullanıldığında da kirpiklerin daha kalın, yoğun ve güçlü olmalarını sağlıyor. Hepimizin korktuğu, pamukta dökülen kirpik görüntüsünün önüne, Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki ile geçebilirsin. 2 hafta sonra kirpiklerinin ne kadar yoğun ve dolgun göründüğüne inanamayacaksın!

L’Oréal Paris Expert Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

L’Oréal Paris Expert Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Çift fazlı olup göz makyajını pratik bir şekilde çıkaran, hassas ciltlere uygun, aynı zamanda da yağlı his bırakmayan bir göz makyajı temizleyicisi arıyorsan, L’Oréal Paris Expert Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi tam sana göre. Suya dayanıklı makyajı bile saniyeler içinde çıkaran formülü, göz çevresini ferahlatıyor. Göz ve dudak makyajını kusursuz bir şekilde temizleyen bu öift fazlı makyaj temizleyici, hassas ciltlere çok uygun.

Lancôme Bi-Facil Göz Makyajı Temizleyici

Lancôme Bi-Facil Göz Makyajı Temizleyici

Pürüzsüz ve yumuşacık bir etki bırakan, en zorlu göz makyajlarını bile hemen çıkaran Lancôme Bi-Facil Göz Makyajı Temizleyici, çift fazlı olmasına rağmen geride asla yağlı bir his bırakmıyor. Suya dayanıklı, yoğun maskaraları bile tek seferde çıkarıyor ve gözleri yakmıyor. Pamuğa az bir miktar almak bile, göz makyajını hemen temizlemek için yeterli geliyor. Arkasında da yumuşacık ve nemli bir his bırakıyor. İşin güzel tarafı, hassas ciltliler ve kontakt lens kullananlar bile gönül rahatlığıyla Lancôme Bi-Facil Göz Makyajı Temizleyiciyi kullanabiliyorlar.

Maybelline New York 2’si 1 Arada Göz Makyaj Temizleyici

Maybelline New York 2’si 1 Arada Göz Makyaj Temizleyici

En inatçı makyajları bile hızla temizleyen Maybelline New York 2’si 1 Arada Göz Makyaj Temizleyici, hem görevini saniyeler içinde yerine getiriyor, hem de yumuşak bir his veriyor. Çift fazlı formülü çalkalanıp pamukla uygulandığında, suya dayanıklı ve kalıcı makyajları bile çok kısa bir sürede temizliyor. Eğer uykun varsa veya pratik bir çözüm arıyorsan, Maybelline New York 2’si 1 Arada Göz Makyaj Temizleyici anında imdadına koşacak ve tüm inatçı makyajı yüzünden silip atacak.

La Roche-Posay Respectissime Göz Makyaj Temizleyicisi

Öneriyoruz: En İyi 6 Göz Makyajı Temizleyicisi_1

Çok hassas bir cilde mi sahipsin? Göz çevrene ne uygularsan hemen alerji mi yapıyor? Yanma ve tahriş oluşturmadan, göz makyajını tek seferde kolay bir şekilde temizlemek istiyorsan, La Roche-Posay Respectissime Göz Makyaj Temizleyicisini mutlaka denemelisin. Çift fazlı formülünü çalkalayarak uyguladığında, bile göz çev suya dayanıklı göz makyajınıreni hiç yormadan temizleyebilirsin. Yapısı son derece hafif olmasına rağmen, zorlu makyajları kolayca çıkarabilen bu göz makyajı temizleyicisi, alerjik bünyeye sahip olanların ve lens kullananların favorisi.

Editörün önerisi: Hassas ciltlere uygun makyaj malzemesi önerilerimize göz atmak için bu makalemizi okuyabilirsin.

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Gelelim her durumda, her türlü makyajı temizleyen, mükemmel bir micellar su önerisine. Hem en zorlu, suya dayanıklı göz makyajlarını çıkaran, hem cildi arındıran hem de asla ama asla yağlı bir his bırakmayan Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, en iyi makyaj temizleyiciler listesinde değişmez bir üye. İçerisindeki Argan yağı ile tek seferde cildi temizliyor, arındırıyor ve besliyor. Geride de yağlı bir his bırakmıyor. Bu micellar su ile göz, dudak ve ten makyajımızı temizlemek resmen bir keyif. İşin güzel tarafı, geride kalıntı ve yağlı his bırakmadığı için, kulak çubuğuna döküp makyaj hatalarını kolayca düzeltmek. Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu gerçekten sihirli!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/