loader

Öneriyoruz: En İyi NYX Professional Makeup Kapatıcılar

Favoriye Ekle

Kusursuz, profesyonelin elinden çıkmış gibi görünen bir ten makyajı için en iyi NYX Professional Makeup kapatıcı önerilerimizi bir araya getirdik!

NYX Professional Makeup kapatıcılar, ten makyajında kusursuz bir sonuç elde etmemizi sağlan, profesyonel sonuç veren, en sevdiğimiz kapatıcılardan. Farklı makyaj stilleri için farklı sonuçlar sunan NYX Professional Makeup kapatıcılarla istersen yüksek kapatıcılık elde edebilir, istersen en koyu göz altı morluklarını tek seferde gizleyebilir, istersen de yüzünü boyutlandırabilirsin. Şimdi gel birlikte NYX Professional Makeup kapatıcıları daha yakından inceleyelim.

NYX Professional Makeup Born To Glow Kapatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow Kapatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow serisi, cildin kendi ışıltısını ön plana çıkaran ten ürünlerinden oluşuyor ve biz bu seriyi, ışıl ışıl aydınlık makyaj yapmak istediğimiz zamanlarda elimizden düşüremiyoruz. Serideki Born To Glow kapatıcı, tıpkı Born To Glow fondöten gibi mikro kapsüller içeren formülüyle cildi aydınlatıyor. Ortadan yükseğe kapatıcılığı sayesinde ciltteki kusurları gizliyor, göz altı morluklarını kapatıyor, bunu yaparken de aydınlık bir sonuç veriyor.

Born To Glow kapatıcının formülündeki gliserin ve E vitamini ciltte nemli bir his bırakıyor, sünger aplikatörü ile çok kolay bir şekilde uygulanıyor. Ciltle kolay bütünleştiği için, daha yüksek kapatıcılık istenen noktalarda kapatıcılığı da artırılabiliyor.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

Cildindeki tüm kusurları, göz altı morluklarını ve izleri tek seferde kapatmak, ayrıca bütün gün de kalıcılık sağlamak istiyorsan, NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı tam sana göre. Yüksek kapatıcılık ve uzun saatler boyunca kalıcılık dendiğinde akla gelen Can’t Stop Won’t Stop serisinin tüm ürünleri gerçekten bir harika!

Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı, hava koşullarından etkilenmeyen, bulaşmayan, çizgilere dolmayan, akmayan, transfer olmayan harika bir formüle sahip. Üstelik kapatıcılık etkisi de son derece yüksek. Tüm bu yoğun etkilere rağmen, en güzel tarafının da ciltte asla ağırlık yaratmıyor olması. Koyu renkleriyle kontür yapmak da mümkün.

NYX Professional Makeup HD Studio Photogenic Kapatıcı

NYX Professional Makeup HD Studio Photogenic Kapatıcı

NYX Professional Makeup’ın en sevilen kapatıcılarından biri olan HD Studio Photogenic kapatıcı, diğer adıyla Concealer Wand, fotojenik görünmenin en kolay yollarından biri! Bittikçe yerine yenisini aldığımız bu kapatıcı, Hindistan cevizi yağı, aloe vera ve gliserin içeren formülü sayesinde göz altındaki koyu halkaları gizlerken, solgunluk karşıtı bir etki veriyor.

Fotoğraflarda ve selfielerde kendinden filtreli bir görünüm istiyorsan, bu kapatıcı sayesinde harika görüneceksin.

NYX Professional Makeup Dark Circle Concealer

NYX Professional Makeup Dark Circle Concealer

Eğer başın koyu göz altı morluklarıyla dertteyse, nötrlemek için somon-turuncu renkli kapatıcıları denemelisin. NYX Professional Makeup Dark Circle Concealer, turuncu rengiyle en koyu göz altı halkalarını bile tek seferde yok etme özelliğine sahip. Özellikle Hindistan cevizi yağı içeren formülü çok kremsi bir dokuya sahip ve anında uygulandığı yere yerleşiyor. Bu sayede üzerine kapatıcı da çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Çok az bir miktarı bile en inatçı koyu halkaları ve cilt lekelerini gizlemeye yetiyor.

NYX Professional Makeup Conceal, Correct, Contour Palette

NYX Professional Makeup Conceal, Correct, Contour Palette

Sadece tek bir ürünle cildindeki izleri kapatmak, göz altı morluklarını gizlemek, renk eşitsizliklerini dengelemek ve yüzünü boyutlandırmak istiyorsan, NYX Professional Makeup Conceal, Correct, Contour Palette’i mutlaka edinmelisin. 3 farklı cilt tonu için ayrı ayrı 6 tona sahip bu kapatıcı paleti, gerçekten de çok işlevli.

Conceal, Correct, Contour Palette’teki kendi cilt tonunun rengindeki kapatıcıyla cildindeki kusurları gizleyebilir, somon renkli kapatıcılarla en koyu göz altı morluklarını ve renk eşitsizliklerini nötrleyebilir, koyu renklerle de doğal bir kontür uygulayabilirsin. Çok amaçlı bu kapatıcı paleti, verdiği profesyonel etki sayesinde makyaj çantalarımızın değişmez üyelerinden biri.

NYX Professional Makeup Wonder Pencil

NYX Professional Makeup Wonder Pencil

Makyajda detaylara önem veriyorsan, bazı noktalara küçük dokunuşlar yapmak istiyorsan, NYX Professional Makeup Wonder Pencil tam sana göre demektir. Kalem şeklindeki bu kapatıcı, minik detayları kusursuz hale getirmek için birebir. Rujunu keskinleştirmek için dudak kenarlarında kullanabilir, göz çevreni ve kaş altlarını aydınlatabilir, minik kusurları bölgesel olarak çok pratik bir şekilde kapatabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/